Sayfa 106/1002 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 841 - 848 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Meral Akşener: "Cumhurbaşkanlığı için aday olmayacağım, parlamenter sistemin başbakanlığına talibim."
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Gübre fiyatları uçmuş...üstüne bizzat gitmek lazım

Zamanında joker filminin sonunda sokak ayaklanmaları var,aslında gidişat bir nevi halkı isyana teşvik edecek düzeyde kötü ,o filmin sonu bir mesajdı diye yazmıştım.Aslında belki bizimki oranında değildir ama pek çok ülkede bu gidişle kıtlık,barınma problemleri,düşük ücretler ve geleceğe güvenlerini yitiren gençler nedeniyle sosyal hadiselere gebe gibiyiz.Bu tarz durumlarda tarihte genelde hep savaşlar çıkmış,ben gerek sokak isyanları gerekse bazı coğrafyalarda klasik anlamıyla savaşlar bile çıkabileceğini düşünüyorum.Bizde genelde yüzyıllarca kul olarak yaşamış olmanın getirdiği bir tevekkül,devlete sisteme biat olayı vardır da gene de belli olmaz.

4.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bunlar Bidende biliyor olmalıki soğuk bakıyor zata galiba,zaten hala bank davasında bir sona gelinmedi,üstelik ifadeler alındığı halde itirazlarda dahil,yani bekleme aşamasında olduğu için ABD fırsat kolluyor taviz için !!!...Zaten Ali Bebeceni sevmem bizi zamanında İspanyaya şikayet etmişti müslümanlar müslümanlığını yaşıyamıyor Türkiyede diye,üstelik o zatın babasını ailesini iyi tanırım Ankara saman pazarından 70 yıllarında bakanlıkta çalışırken,o zamanlar bebecen babasının yanında kısa donlan gezeliyordu
    Eğer Türkiyede müslümanlar müslümanlığını yaşayabilseydi (başörtüsü zulmü, kamuda ibadete esneklik tanınmaması, kurban derisi THK dayatmaları, yeşil sermaye düşmanlığı vb.) bugüne kadar çok farklı iktidarlar görürdük. Özellikle başörtüsü var diye okullara alınmayan öğrenciler ve çocuklarının yemin törenlerine alınmayan anneler bu milletin aklında derin izler bıraktı ve bu nedenle de kitlesel oylar getirdi.

5. yeni zirve 8,8915

Bence kitlesel oyları getiren başörtüsü veya akp nin diğer ideolojik argumanları değildi.Öyle olsa zamanında akp nin tüm ideolojisini dayandırdığı aslında ihanet ettikleri erbakan kitlesel oyları toplardı.Akp krizle geldi millet ekonomik olarak illallah demişti ,aynı şimdiki gibi,onlar da iktidara gelir gelmez tüm cumhuriyet kazanımlarını satıp millete bir on yıl alice harikalar diyarında olayı yaşattılar.Doğruya doğru güzel günlerdi,ben bile şaka maka bu adamlar ekonomiyi daha iyi mi yönetiyorlar nedir diye düşünmüştüm.Ne bilelim adamların tosuncuk gibi sağdan toplayıp soldan dağıttıklarını,ata malları bitti rüya elimizde patladı

8.8888 kapatacak sanki

8.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Eğer Türkiyede müslümanlar müslümanlığını yaşayabilseydi (başörtüsü zulmü, kamuda ibadete esneklik tanınmaması, kurban derisi THK dayatmaları, yeşil sermaye düşmanlığı vb.) bugüne kadar çok farklı iktidarlar görürdük. Özellikle başörtüsü var diye okullara alınmayan öğrenciler ve çocuklarının yemin törenlerine alınmayan anneler bu milletin aklında derin izler bıraktı ve bu nedenle de kitlesel oylar getirdi.
    Bu ülkede 1980 den bu yana siyasal islam ve muhafazakarlık gerek dışarda gerekse içerde pompalandı.Ama artık devri kapanıyor. 40 yıl ülkenin çok şeyine maloldu, bu ampüller giderken bıraktıkları faturayı gören ne olduğunu anlayacak. Anap gibi olur partisi de. Bu gelişmiş teknolojide artık kimsenin gelecek kuşakta din vs ile kafayı bozacağını zannetmiyorum. 52 müslüman ülkenin içinde toplam ihracat almanya nın yıllık ihracatını geçemiyor.

Sayfa 106/1002 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •