Sayfa 11/129 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1027 madde; 81 - 88 arası.

Konu: TEZOL - Europap Tezol Kağıt Sanayi A.Ş.

1. İlk tavan acilisinda yuklu alir orta uzun vade beklerim .Finansallari iyi kasada 200 milyon dan fazla para var .Borsa tarihin de gorulmemis bir talep olmus.717 milyon lot parasal degeri 10 milyar tl.

2. ben finansallara gore giriyorum, oraya girmedim tavanlar devam ediyor olsun,
    yeotk iyiydi halen daha satmadım devam ediyorum,
    tezolda finansallari iyiydi girdim,
    kim market finansallara gore girmesem de olur gibi, ama bir miktar girerim gibi
     Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    Kim market nasıl bi şirket
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. oraya çıkmış, "orcay" olacak

4. ben finansallara bakmadan gözü kapali alim yaplmiyorum,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
    Gedik den talep yolladım. Kredi+para piyasası fonu bloke+nakit bloke şeklinde. 3 tane farklı talep.
    Bugün bir baktım, yaptığım talebe ve %1 dağıtıma göre, vermeleri gereken rakkamın yarısından azını vermişler. Sonuç olarak talep ettiğim ve Cuma günü hesabımda talep olarak gözüken bir lot sayısı var. Bugün ise %0.4 ünü ancak alabilmişim.
    Sebebini sorduğumda, talep çok fazla olduğu için sadece EN YÜKSEK rakkamlı talebimin geçerli sayıldığını, diğer ikisinin sayılmadığını söylediler. Böle bir şey başına gelen var mı? Ya da böle bir şey yapma hakları var mı diye sorayım? İzahnamade bu tarz bir şey var mıydı?

Açıkcası toplam talep rakkamın yüksek olduğu için ciddi bir lot kaybım var. Çok tatsız oldu...
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

6.  Alıntı Originally Posted by Ariakas Yazıyı Oku
    Gedik den talep yolladım. Kredi+para piyasası fonu bloke+nakit bloke şeklinde. 3 tane farklı talep.
    Bugün bir baktım, yaptığım talebe ve %1 dağıtıma göre, vermeleri gereken rakkamın yarısından azını vermişler. Sonuç olarak talep ettiğim ve Cuma günü hesabımda talep olarak gözüken bir lot sayısı var. Bugün ise %0.4 ünü ancak alabilmişim.
    Sebebini sorduğumda, talep çok fazla olduğu için sadece EN YÜKSEK rakkamlı talebimin geçerli sayıldığını, diğer ikisinin sayılmadığını söylediler. Böle bir şey başına gelen var mı? Ya da böle bir şey yapma hakları var mı diye sorayım? İzahnamade bu tarz bir şey var mıydı?

Açıkcası toplam talep rakkamın yüksek olduğu için ciddi bir lot kaybım var. Çok tatsız oldu...
    Vakıfbanktan halk arzla ilgili gelen mail bu şekildeydi;

Değerli Yatırımcımız,
    Europap Tezol Kağıt halka arzı 8-9-10 Eylül tarihlerinde sabit fiyattan talep toplama ve en iyi gayret aracılığı yöntemi ile yapılacaktır.
    Dağıtım yöntemi:
    1000 adet ve altında yapılan başvurular Bireysel Yatırımcı tahsisat grubunda, 1001 adet ve üzerinde yapılan başvurular Yüksek Başvurulu Yatırımcı tahsisat grubunda değerlendirilecektir. Her iki tahsisat grubunda dağıtımlar kendi grubu içinde oransal olarak yapılacaktır.
    Birden fazla talepte bulunulması durumunda tahsis grubuna bakılmaksızın sadece yüksek miktardaki başvuru kabul edilecektir.
    Sizdeki uygulama da buna istinaden doğru gözüküyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
     Alıntı Originally Posted by xprofessorx Yazıyı Oku
    Vakıfbanktan halk arzla ilgili gelen mail bu şekildeydi;

Sizdeki uygulama da buna istinaden doğru gözüküyor.
    Tamamdır, çok teşekkür ederim. Demek ki yine bir müşteri temsilcisinin iş bilmezliğine kurban gittik
    Söyleselerdi ona göre ayarlayıp talep yollardım. Ama zaten çoğu zaman kendilerinin hiçbir şeyden haberi olmuyor. Bu yüzden bu forum çok çok değerli bilgi paylaşımları açısından...

Saygılarımla...
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

8. 1000 lottan fazla isteyenlere az 1000 lottan az isteyenlere fazla geldi.yanı 1500 lot isteyen 17 lot aldı 1000 isteyen 312 lot...ilk defa böyle birşey oluyor...ytd

Sayfa 11/129 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •