Sayfa 25/129 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon
Arama sonucu : 1027 madde; 193 - 200 arası.

Konu: TEZOL - Europap Tezol Kağıt Sanayi A.Ş.

1. Sermayesinin 1,5 veya 2 katı kar potansiyeli var. İhracatı var. İyi olur diye düşünüyorum ama böyle düşünce de korku oluyor tabi.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    Yeo daki ayni hareket bunda da yapiliyor .Dun o 2.7 dustu buda ayni oranda dustu.Bugun o devre kesti buda devre kesti.Ayni kurumlar muhtemelen.
    gram alakası yok

3.  Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku
    Sermayesinin 1,5 veya 2 katı kar potansiyeli var. İhracatı var. İyi olur diye düşünüyorum ama böyle düşünce de korku oluyor tabi.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    klkımde ıyı sırkettı adam goturemesse salıyor kagıdı kendı halıne

4. topla,topla.....18.XXX üzerine atmalı.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

5. Yaklaşık 60 kademe git gel çalkala.Helal olsun Nesrin Topkapı eline su dökemez.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

6. Tabana dogru adım adım gidiyoz galiba.

7. Tahtayı izleyene beyin .mcıklaması geçirtiyorlar.Kördöğüşü bildiğin,tuttuklarını öpüyorlar.Piyasada aktif 52 kurumun 45 i burada,ortalık it dalaşından geçilmiyor.
    .
    Kısacası mıçtı cafer bez getir kokutmadan tezol getir oldu.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,454
    arzdan buyana fiyatlamanın AO civarında dolanıyor şimdilik

Burdan birtarafa devirecek

bul karayı al parayı rus ruleti ,tam bir zar oyunu

Sayfa 25/129 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri