Sayfa 28/129 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon
Arama sonucu : 1026 madde; 217 - 224 arası.

Konu: TEZOL - Europap Tezol Kağıt Sanayi A.Ş.

Üstatlar hisse ucuz mu pahalı mı , yatırım yapmak mantıklı mı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    Ne tuvaletteki kağıtmış be ya
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,450
    demek ki neymiş bu tür spekülatif kağıtlardan alacağını alıp uçkuru bağlayıp olay mahallinden uzaklaşmak

tekrar gireceksen de bir süre nadasa bırakıp uzaktan izlemek ..

özellikle yeniler için

4.  Alıntı Originally Posted by Ariakas Yazıyı Oku
    Görüntü oldukça kötü bence. Takasda en çok malı olan 2 kurum vakıf ve ziraat. Toplam 6 milyon lot civarı ve onlar dökülüp, biri toplamadan bu kağıt kolay kolay gitmez. Ky dökülür, mal 1-2 güne toplanır diyodum ama olmadı. Tezol ucuz geyikleri bunu engelledi. Gördüğünüz gibi ucuzun ucuzu var bizim borsada. Tekfen de ucuz, senelerdir ucuz ve her gün daha ucuzluyor
    Uzun vadeli temettü yatırımcısı yaparlar herkesi burda da .. gözüken o şu an için ne yazık ki...

Arzdan beri mal toplayan bir tek iş yatırım var. 1.8M artıda... Mal gelmiyo diye yukarı çekiyim derse, ne ala. Çok güzel olur... Ama orda ki karakterde çok sabırlı geldi bana, gıcık biri topluyor. Sabırlı tahtacıları sevmem ben. Neyse yukarı çekerse elimde kalan lotlarıda direk verir çıkarım. Toplamda ciddi bi zarar yazıcam zaten orası kesin. Kar etme ihtimalim hiç kalmadı... Teşekkürler tezol.

2022 de tahtaya girip, çıkıp acısını çıkarmaya çalışıcaz artık...
    Dogru tespitte bulunmuş arkadaş
    ya unutup bekleyecegiz yada zarar kes dyıp satacagız.
    iyi öptüler bizi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    her gün kullanılan bir ürün üreteceksin ve borsada bire bir bile yapamadan geri geleceksin bundan tek çıkardığım toplanıyor
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6. Bır el atında kaldıralım.. ...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. Benden bu kadar ...!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bır el atında kaldıralım.. ...
    Bir el bekliyor galiba...

Sayfa 28/129 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz