Sayfa 31/129 İlkİlk ... 2129303132334181 ... SonSon
Arama sonucu : 1028 madde; 241 - 248 arası.

Konu: TEZOL - Europap Tezol Kağıt Sanayi A.Ş.

1. Yakın zamanda bilanço öncesi hareket bekliyorum.
    Ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    Dusursunler bakalim.Burda ettigim zararin cok daha fazlasini orcay,bioen,gesan dan cikardim.Bu uzun vade yukari gittiginde karim katlanacak.İyi kazanclar.
    Bu hissenin hala çıkacağını düşünüyormusunuz? Epeydir forum sesiz. Uzun vade almayı düşünüyorum. Takip eden varsa, görüşlerini yazarsa sevinirim. tşk.

3. Bilançosunun iyi geleceğini düşünüyorum.
    Temettü verimliliği yüksek bı şirket olabilir orta uzun vadede.
    Piyasa değeri bence düşük.uzun süredir halka arz fiyatında .
    13.85 ortalamayla pozisyonumu aldım.
    Bilançosunu görelim.
    Ytd ...

4. Bütün halka arz fiyatına geldi %46 hisse düştü ancak şirket yetkililerinden tık yok.
    #TEZOL halka arz fiyatı 13,87 TL idi, şirket halka arz sonrasında 10 günlük alım emri taahhütü vermişti. Fakat fiyatı arz fiyatının altına gelmediği için almak kısmet olmamıştı! Bugünlerde hisse arz fiyatının altını da gördü. Madem malının arkasındaydın şimdi niye almıyorsun?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,381
    bunun patronları da çakal çıktı anlaşılan eksi not aldı benden malı verdi çayıra mevlam kayıra
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6. Halka arzında 6 aylığı daha yoktu şuanda 2.Ç. ve 3.Ç bilançodan haber varmı ben bulamadım

Nerde durur bu düşüş 13 1350
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

8.  Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Halka arzında 6 aylığı daha yoktu şuanda 2.Ç. ve 3.Ç bilançodan haber varmı ben bulamadım
    yüzde 50 ihracatçı diğe arz ettilerdi karının iyi gelmesi gerek bu döviz kuruyla yanne yüzde 50 ihracat kısmı doğruysa tabekide

Sayfa 31/129 İlkİlk ... 2129303132334181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •