Sayfa 52/129 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon
Arama sonucu : 1027 madde; 409 - 416 arası.

Konu: TEZOL - Europap Tezol Kağıt Sanayi A.Ş.

1. Çok kastın kendini.

2. Bistte günlerdir süren yükseliş ralliye dönüşmekte.
    Sektör hisselerin deki hareketlilik bir çok hissenin tavan yapmasına sebeb oluyor.
    Bizim üzerimizde ki ölü toprağı halen kalkmadı.
    Şirketin bir iki hisse geri alımı sonrası ses kesildi.
    Patron, bilinir, tanınır olmak için borsaya açılıyoruz mealinde sözler söylemişti.
    Böyle giderse yatırımcısını batıran olarak tanınırsınız.
    Son zamanların en kötü halka arz performans ı sanırım tezolda.

3.  Alıntı Originally Posted by Radyocu Yazıyı Oku
    Bistte günlerdir süren yükseliş ralliye dönüşmekte.
    Sektör hisselerin deki hareketlilik bir çok hissenin tavan yapmasına sebeb oluyor.
    Bizim üzerimizde ki ölü toprağı halen kalkmadı.
    Şirketin bir iki hisse geri alımı sonrası ses kesildi.
    Patron, bilinir, tanınır olmak için borsaya açılıyoruz mealinde sözler söylemişti.
    Böyle giderse yatırımcısını batıran olarak tanınırsınız.
    Son zamanların en kötü halka arz performans ı sanırım tezolda.
    Kısa vadeli fiyat hareketlerine fazla takılmayın Sn. Radyocu. Şirketin faaliyetlerine ve değerine odaklanmak lazım. Başarılı şirketler eninde sonunda yatırımcısını ödüllendirir.

4. Gecen hafta giris yapmistim guzel de gidiyor. Uzun vade az bir lotla kenardan izliyorum. Ortak oldugu firmalar vasitasi ile parayi hic etmesse gelecek vadeden bir firma.

5.  Alıntı Originally Posted by Börsianer Yazıyı Oku
    Alım yapılan miktar 15.000 adet hissedir. Hisseler 1 TL nominal değerde olduğundan 15.000 TL nominal 15.000 adede (eski deyimle lot’a) eşittir.

Syg.
    Bu gözümden kaçmış hocam çok teşekkürler. Yine de sınırlı bir tutar olmakla birlikte en azından komik değil. Umarım daha ciddi hamleler yaparlar, devamlı tavan yapmasını zaten beklemiyoruz ancak endeksin gerisinde kalması can sıkıyor.

6. Dün ve bugün iki farklı zincir marketin temizlik kağıtları reyonunu gezdim. Ikisinde de raflarda Europap Tezol markalı ürünler vardı. Ben fiyattan çok sahaya bakmayı tercih ediyorum. Er yada geç sahada olanlar hisse fiyatına yansıyacak.

7.  Alıntı Originally Posted by Kayalp Yazıyı Oku
    Dün ve bugün iki farklı zincir marketin temizlik kağıtları reyonunu gezdim. Ikisinde de raflarda Europap Tezol markalı ürünler vardı. Ben fiyattan çok sahaya bakmayı tercih ediyorum. Er yada geç sahada olanlar hisse fiyatına yansıyacak.
    Düşüncelerinize katılıyorum Sn. Kayalp Zincir marketlerin hemen hemen hepsinde varlar.

8. Şirketimizin 28.03.2022 tarihinde yapılan 2021 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda alınan Şirketimizin çıkarılmış sermayesinin %120'si oranında kar payının bedelsiz pay olarak pay sahiplerine dağıtılması kararı doğrultusunda, Şirketimiz Yönetim Kurulunun 19.04.2022 tarihli toplantısında;

1. Şirketimiz çıkarılmış sermayesinin, 500.000.000-TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, 120.000.000-TL'lik artış ile 100.000.000-TL'den 220.000.000-TL'ye çıkartılmasına,

2. Artırılan 120.000.000-TL'nin tamamının, 2021 yılı karından karşılanmasına,

3. Artırılan 120.000.000-TL'lik sermayeyi temsilen ihraç edilecek 36.000.000-TL nominal değerli 36.000.000 adet (A) grubu ve 84.000.000-TL nominal değerli 84.000.000 adet (B) grubu bedelsiz payların pay sahiplerine Şirket sermayesindeki mevcut payları oranında ve Sermaye Piyasası Mevzuatının kaydi sisteme ilişkin düzenlemeleri çerçevesinde usulüne uygun şekilde dağıtılmasına,

4. Bu karar kapsamında başta Sermaye Piyasası Kurulu, Borsa İstanbul A.Ş., Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş. olmak üzere, diğer merciler nezdinde gerekli başvuruların yapılmasına ve bunun için gerekli tüm dokümanların hazırlanmasına, karar verilmiştir.

Sayfa 52/129 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •