Sayfa 64/129 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon
Arama sonucu : 1025 madde; 505 - 512 arası.

Konu: TEZOL - Europap Tezol Kağıt Sanayi A.Ş.

1. bu endeks de hala buralardayız
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

2. Bu formu halka arzdan buyana takip ederim.Devamli yazmak istiyorum ama şifremi unutmuştum onu yeniledim bugün. Kimse yazmıyor sayfamızda benim şahsen beklentim yüksek tezol dan mersindeki 4. Fabrika bir açılsın bir görelim ne olacak bu arada 2022 sonuna doğru açılacak fabrika bilançoya etkisi 2023 1. Çeyrekten itibaren olur.Yoksa çekilecek gibi değil bir diğer konu beni tutmaya devam etmem için temettü konusu şuan patron sözün de durdu ve hem.bedelsiz hemde temettü verdi. Böyle devam ederse lot sayimi artırmaya devam ederim.performans olarak daha bu günlerde %50 kara yeni geçtim. Portföyümün en az kazandıran hissesi tabi bu %50 ne kadar kazanç demek bu enflasyonist ortamda.Kisaca olumsuz bir durum yok benim acımdan her ay düzenli alımlara devam edeceğim. Herkese bol kazançlar dilerim ortaklar.

3. Bilanço bugün gelir mi acaba. Keşke pazartesi sabah 8 de gelse de biraz tahtaya yansıması olurdu.

4. Akşam 7 ye kadar baktım yoktu bilanço ama güzel bir şekilde kapadı
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

5. Ne bilançomus bee bir göndermediler. Ama iyi oldu hisse 10 liranın üzerine yerleşti artık 10 liranın altında düşmez ınşallah.

6. Paraları sayamadı herhalde bunlar
    Koca koca şirketler bilanço açıkladı, bunlardan hala ses yok.

7.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    Paraları sayamadı herhalde bunlar
    Koca koca şirketler bilanço açıkladı, bunlardan hala ses yok.
    Ne kaldı ki ayın 19 son gün bilanço için ilk Çeyrek te böyle yaptılar yatırımcıları huzursuz ediyorlar böyle geç açıklamakla. Bugün yarın gelir artık.

8. Vergi dairesine verilen evrakta 300 milyon kar göndermiş bakalım bilanço da ne gelecek.ilk çeyrek 120 milyon bildirmiş ve 92 milyon spk ya bilançoda kar gelmişti. Galiba 300 milyonun altında bir kar gelecek.

Sayfa 64/129 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •