Sayfa 22/129 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 1026 madde; 169 - 176 arası.

Konu: TEZOL - Europap Tezol Kağıt Sanayi A.Ş.

1. İlk tavan çözdüğünde alma kararıma uygulayarak;19.98 ten minnacık takviye yaptım.

2. Su an yurtdisina bagli bizim endekste asagiya gidiyor.Almanya ingiltre gibi avrupa borsalarina gore bizim ki daha az dussede hisseler ayak uyduruyor dusuyor.Buyuk kurumlarin maliyetleri 19.90_20 arasi olustu gibi.Tavan da olabir ama endeks dustugu icin+Dolarda ki yukselis dolatisiyla bir fiyat araliginda yatay da devam edebilir..Bu da fiyatlari sindirmesi icin iyidir.Milyon lotlari alanlar elbet zararina satmazlar haralde daha ekstra bir gelisme olmadikca.Hayirlisi orta vade tutacagim.İyi kazanclar

3. gesanda da kac gun tek lot satıs yoktu adamlar bır actı ordan asagı asagı ısteyene verdıler bundada sıkıntı olabılır

4. twıterda su anda tezol almadım dıyen duymadım o kadar cok alan varkı)

5. Piyasa dunya borsalari kotu oldugu birgun.A1 her halka arzda oldugu gibi yuklu mal verdi .Millet A1 i gorunce yine dokuldu .İs+yapi kredi aliyor.Hayirlisi

6. robotlar savaşıyor bakalım kim galip gelecek.

7. Tahta nazara geldi.Orcay bile %110 a yakın marjdan sonra çözülmüştü.Tezol daha %50 yapamadan döndü.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

8. Sanki değer yatırımcısı ve ekibi girdi diye düşünüyorum. Onun hareketleri bunlar. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 22/129 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •