Sayfa 23/129 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 1026 madde; 177 - 184 arası.

Konu: TEZOL - Europap Tezol Kağıt Sanayi A.Ş.

1. 18.40 lardan topladi kagit.Almak isteyene de satmak isteyene de firsat verdi..Hacim 1 milyar tl ye gidiyor.İş kaldirdi kagidi.Hayirlisi

2.  Alıntı Originally Posted by Dejavuu Yazıyı Oku
    Sanki değer yatırımcısı ve ekibi girdi diye düşünüyorum. Onun hareketleri bunlar. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bu değer yatırımcısı sözübir denen vatandaş mı Dejavuu kardeş?
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

3. Devreyi de kestiler sonunda.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

4. Ne ara bu kadar dustu .En son 16-16.30 arasi izledim 19.30-60 arasi gidip geliyordu .Araci kurumlar surekli yukari asagi al-sat yapiyor oralar da kapanir kapanista bakarim diye sıkıldım izlemedim dusmus.Alis kademelerine hacimli mi verdiler yok sa alis kademelerini bosaltarak mi? Saticalilara baktigimda deniz yatirim 1.4 milyon lot civari satmis gorunuyor.O kadar lot var miydi denizde

5. Yıldız da olandan uzak duracaksın bunu Arzum geçen sene iyi öğretti hala ders alamayanlar var

6. Yildiz derken haralde lot coklugundan veya aciga satis olabilmesinden bahsediyorsunuz .Her hisse ayni degildir ornek verdiginiz arzum duserken Trilac %600 Genil %70 Gesan %60 Penta %300 yukseldi mesela.Onlarda yildizda.Bugun A1 le baslayan satislar basladi k.y dokuldu.Kisa vade de ihtiyac olan parayla borsada yatirim yapilmaz .Zaten borsanin hali belli ne alsan dusuyor son zamanlarda .Orta ve uzun vadeliciler icin dususler onemli degildir.Cunku sert yukselislerde hisse de olmak istenir.Penta neden tavan tavan gitti cunku kimse de kalmamisti.Gecmisten ornek verirsem 2.30 dan ozbal aldigimda kimse yoktu cok iyi bir karla verdim 16 liraya gitti .Keza tuclk vs vs.Yani biste uzn vadeli yatirmlar daima kisadan iyi kazandirir.Hayirlisi .İyi kazanclar.

7.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    Yildiz derken haralde lot coklugundan veya aciga satis olabilmesinden bahsediyorsunuz .Her hisse ayni degildir ornek verdiginiz arzum duserken Trilac %600 Genil %70 Gesan %60 Penta %300 yukseldi mesela.Onlarda yildizda.Bugun A1 le baslayan satislar basladi k.y dokuldu.Kisa vade de ihtiyac olan parayla borsada yatirim yapilmaz .Zaten borsanin hali belli ne alsan dusuyor son zamanlarda .Orta ve uzun vadeliciler icin dususler onemli degildir.Cunku sert yukselislerde hisse de olmak istenir.Penta neden tavan tavan gitti cunku kimse de kalmamisti.Gecmisten ornek verirsem 2.30 dan ozbal aldigimda kimse yoktu cok iyi bir karla verdim 16 liraya gitti .Keza tuclk vs vs.Yani biste uzn vadeli yatirmlar daima kisadan iyi kazandirir.Hayirlisi .İyi kazanclar.
    Aynen katılıyorum Sn taven. İyi şirketlere orta -Uzun vadeli yatırım kazandırır.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
     Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    Yildiz derken haralde lot coklugundan veya aciga satis olabilmesinden bahsediyorsunuz .Her hisse ayni degildir ornek verdiginiz arzum duserken Trilac %600 Genil %70 Gesan %60 Penta %300 yukseldi mesela.Onlarda yildizda.Bugun A1 le baslayan satislar basladi k.y dokuldu.Kisa vade de ihtiyac olan parayla borsada yatirim yapilmaz .Zaten borsanin hali belli ne alsan dusuyor son zamanlarda .Orta ve uzun vadeliciler icin dususler onemli degildir.Cunku sert yukselislerde hisse de olmak istenir.Penta neden tavan tavan gitti cunku kimse de kalmamisti.Gecmisten ornek verirsem 2.30 dan ozbal aldigimda kimse yoktu cok iyi bir karla verdim 16 liraya gitti .Keza tuclk vs vs.Yani biste uzn vadeli yatirmlar daima kisadan iyi kazandirir.Hayirlisi .İyi kazanclar.
    Onu mu kastediyor bilemiyorum ama zaten yeni arzların hiçbirinde açığa satış yapamıyorsunuz.

Deniz yatırımda toplamda 2.570M vardı. Gün boyu 1.5M sattı, sonra kapanışta biraz yerine koydu ve 1.2M satış ile kapattı. Tahtanın içine eden, bu borsanın baş kanserlerinden A1 de ise 2M lot vardı, o da 1.6M sattı nerdeyse.

Hissenin bir saatden sonra düşmesinin sebebi ana alıcı olan iş yatırım, alımdan çekilmesi oldu. 1.2M lotu tahtadan çekti ve sonra durdu. İşlem dahi yapmadı pek. Ne aldı, ne sattı. O alımdan çekilince satıcılarda fırsat bu fırsat bastılar aşağı. Hacimsiz düştü diyemem. Özellikle 4M lotla en çok lotu olan vakıf da son yarım saat 200 bin lot satınca tahta çöktü. Çok kötü bir kapanıştı ama bugünkü hareketler gayet planlı, programlı idi. Yani A1 sabah ki hareketi ile tavanı çözdü, denizde gün boyu tahtaya satış koydu. Organizelerdi. Yine bir halka arz operasyonuydu bana göre...

Sabah tavandan yüklü mal kitlediler bana, o yüzden tüm günümü boşaltıp ekran başına oturdum. Ekran başından kalkmadan 8 saat tahtada trade ettim. 10M+ işlem hacmi rahat olmuştur. Bugünkü hacim içinde fazla değil ama beni yordu... Maliyeti düşürdük ama elimde hala çok mal var. Ben yatırımcı değilim, bir kaç günü verir çıkarım... ama kar ama zarar...
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

Sayfa 23/129 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •