Sayfa 27/129 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon
Arama sonucu : 1026 madde; 209 - 216 arası.

Konu: TEZOL - Europap Tezol Kağıt Sanayi A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
    ahlatçı 180 bin satmış. Elinde ki toplam lot 82 bin idi zaten. Kimin malını satıyosun ahlatçı
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

2. Talking

Alıntı Originally Posted by Ariakas Yazıyı Oku
    ahlatçı 180 bin satmış. Elinde ki toplam lot 82 bin idi zaten. Kimin malını satıyosun ahlatçı
    Sn Ariakas portföyünüzü kontrol ettiniz mi?Bunlar adamın kıçındaki d.nu bile çalar,satar.Yüklü alım yapan bir arkadaşın malını satıyor olabilirler.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

3.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Değdir artık şu 16.860 ya da dalalım.
    Sn gselman hadi bakalım hayırlısıyla dediğiniz oldu.İnsaallah bundan sonrada 15.25 e değmeye çalışmaz.
    YTD.

4.  Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Sn gselman hadi bakalım hayırlısıyla dediğiniz oldu.İnsaallah bundan sonrada 15.25 e değmeye çalışmaz.
    YTD.
    Sn SOrRrOS,
    .
    20.280 tavanından verdiğimiz malın 3 katını aort 16.70 ile yerine koyduk.15.25 e gelirse bir o kadar daha alacak mermi var şükür.
    Burada oyun büyük gibime geliyor ve bende ruleti severim.
    .
    Syg,
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,450
    yavaştan kurbağanın altındaki suyu ısıtmağa başldılar

kurbağa sendromu .

6. Dusursunler bakalim.Burda ettigim zararin cok daha fazlasini orcay,bioen,gesan dan cikardim.Bu uzun vade yukari gittiginde karim katlanacak.İyi kazanclar.

7. Galka arzdan aldıklarımı satmıştım pazartesi günü. 16 dan ekledim iyi bir miktar. Halka arz furyasından ziyade ucuz bir halka arz benim nezdimde.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
    Görüntü oldukça kötü bence. Takasda en çok malı olan 2 kurum vakıf ve ziraat. Toplam 6 milyon lot civarı ve onlar dökülüp, biri toplamadan bu kağıt kolay kolay gitmez. Ky dökülür, mal 1-2 güne toplanır diyodum ama olmadı. Tezol ucuz geyikleri bunu engelledi. Gördüğünüz gibi ucuzun ucuzu var bizim borsada. Tekfen de ucuz, senelerdir ucuz ve her gün daha ucuzluyor
    Uzun vadeli temettü yatırımcısı yaparlar herkesi burda da .. gözüken o şu an için ne yazık ki...

Arzdan beri mal toplayan bir tek iş yatırım var. 1.8M artıda... Mal gelmiyo diye yukarı çekiyim derse, ne ala. Çok güzel olur... Ama orda ki karakterde çok sabırlı geldi bana, gıcık biri topluyor. Sabırlı tahtacıları sevmem ben. Neyse yukarı çekerse elimde kalan lotlarıda direk verir çıkarım. Toplamda ciddi bi zarar yazıcam zaten orası kesin. Kar etme ihtimalim hiç kalmadı... Teşekkürler tezol.

2022 de tahtaya girip, çıkıp acısını çıkarmaya çalışıcaz artık...
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

Sayfa 27/129 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •