Sayfa 85/129 İlkİlk ... 3575838485868795 ... SonSon
Arama sonucu : 1027 madde; 673 - 680 arası.

Konu: TEZOL - Europap Tezol Kağıt Sanayi A.Ş.

1. 2022 yi hbk 3 lira ile kapatır ve
    %100 bedelsiz ve %100 nakit temettü garanti olur.
    Zaten 2021 karından bile %100 bedelsiz %55 nakit verdiğine göre.

Mersin yatırımı bitmiş olmasına rağmen, hala yüksek oranda nakit pozisyonu var.

2.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Gap boşlugunu aldin..hafifçede çanağına kulp takdın..gerçi ben kulpsuzda içerdim ya, neyse...korkutacaklarinida korkuttun..geriye kalanlar benim gibi anasinin gözü yatirimcilar..hadi eller havaya kop kop gel...
    Hocam bilançosu beklediğiniz gibimi

3.  Alıntı Originally Posted by Paşalı Yazıyı Oku
    Hocam bilançosu beklediğiniz gibimi
    Evet gayet güzel...dahada guzellesecek hurda kağitdan dönüştürerek wc kağidi vs üretimi var..ham selulozdanda urettikleri var..yıl sonu bilancosu ve yeni fabrikayi dahada önemseyenler yakinda hak ettiği yere taşiyacaklardir diyede düsünüyorum..bence 30..35 tl ederi var ki bu ortamda iyi para...beklemeye ve biriktirmeye devam..
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

4. bol kazanç tezolcular. portföyde 7 kağıdım var tutar olarak hepsinin üstüne çıktı. 3 sıradaydı ne diyelim sağolsun güzel firma.

5. Erhan tezol 15000 lot hisse satışı yapmıştır. Bunu neden yaptı acaba sanki paraya ihtiyacı var. Gözüm üzerinde olacak hiç hoşuma gitmedi bu durum.

6. Şınanay yavrum şınanay.
    Şansa bakki bugün herkes gitti.

7. Kaynak kap haberleri

8. Önce almıştı biraz onu satmıştır

Sayfa 85/129 İlkİlk ... 3575838485868795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz