Sayfa 105/129 İlkİlk ... 55595103104105106107115 ... SonSon
Arama sonucu : 1027 madde; 833 - 840 arası.

Konu: TEZOL - Europap Tezol Kağıt Sanayi A.Ş.

Son zamanların en iyi hareketini bugün yaptı.
    Anlık yüzde 5 70 artıda
    Bu umarım yeni fabrikanın açılış haberi ve güzel bir bilançonun habercisidir

2.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Son zamanların en iyi hareketini bugün yaptı.
    Anlık yüzde 5 70 artıda
    Bu umarım yeni fabrikanın açılış haberi ve güzel bir bilançonun habercisidir
    Bilançoyu ve temettü oranını merakla bekliyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Yatırım döneminde olduğu için muhtemelen temettüyü az, bedelsizi çok verecektir.
    YTD

4.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    Yatırım döneminde olduğu için muhtemelen temettüyü az, bedelsizi çok verecektir.
    YTD
    Yatırımı bitmek üzere, kasada nakit para var. Geçen yıl ihtiyatlı davranarak temettüyü daha az vereceklerdi ama tepkiler üzerine genel kurulda kendi önerileri ile biraz daha yükselttiler. Bu sene şayet ek bir yatırım planları yoksa daha dişe dokunur bir temettü oranı bekliyorum, bakalım göreceğiz.

Satıp kurtuldum çok huzurluyum dolar 25 TL olsa tezol hissesi 15 TL düşüş yaşayacak görüntüsü var.

Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Kağıt sektöründe şu ana kadar gelen bilançolar iyi değil.

Tezol kağıt sektöründe olsa da diğerlerinden ayrışıyor. Tüketimi zorunlu ürünler olduğu için diğer şirketler kadar etkileneceğini sanmıyorum. ALKA KARTN KONKA bilançoların beğenmedim.

Tezol için son çeyrek satışların yatay kalacağını kar marjında ise daralma olacağını tahmin ediyorum.
    Kur artışı olmaması, yatırımın sürüyor olması nedeniyle finansal giderler artabilir, içerde üretim maliyetlerinin artması vs

12 Aylıkta 580-600 Milyon arası kar gelebilir.
    Üzerindeki her rakam çok olumlu karşılanmalı

7. İbrahim Bey Merhaba,

Öncelikle Tezol Kağıt'a olan ilginiz ve güveniniz için teşekkür ederiz.

Mersin Tarsus OSB'deki yeni kağıt üretim tesisi (PM4) yatırımına ilişkin olarak 2022 yılına ilişkin yarıyıl ve 3.çeyrek faaliyet raporlarımız ile en son 13.01.2023 tarihinde KAP'ta gerekli açıklamalar yapılmıştır. Yeni kağıt üretim tesisimizin ana parçası olan kağıt makinesinin yeni fabrika binasındaki kurulumu son aşamaya gelmiş olmakla birlikte fabrikanın bazı bölümlerinde inşaat çalışmaları ve altyapıya ilişkin birtakım yatırımlar halen sürmektedir. Yatırımın güncel durumu ile ilgili açıklamalar 13 Mart’a kadar kamuoyuna duyuracağımız yönetim kurulu faaliyet raporumuzda siz değerli yatırımcılarımızla paylaşılacaktır.

Saygılarımızla,

8. bilançoda iyi gelirde şu çıkışı sonra tekrar geri basmazlar umarım. fk,pddd, iyice düşer de daha da ucuz olur bakalım. e.f.k umarım güzel gelecektir. 4. çyrek karı da 3. çeyrek gibi gelse 630-640 milyon yıllık karla kapatır. hbk 2,90 TL. acaba değerleme falan olur mu ayrıca bakalım.

Sayfa 105/129 İlkİlk ... 55595103104105106107115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •