Sayfa 110/129 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon
Arama sonucu : 1027 madde; 873 - 880 arası.

Konu: TEZOL - Europap Tezol Kağıt Sanayi A.Ş.

1. Türk Ticaret Kanunu, Sermaye Piyasası Mevzuatı, Kurumlar Vergisi Kanunu, Gelir Vergisi Kanunu, diğer yasal mevzuat hükümleri esas sözleşmemizin kâr dağıtımına ilişkin maddeleri ve Kâr Dağıtım Politikamız dikkate alınarak; Şirketimizin yapmakta olduğu ve yakın gelecekte yapmayı hedeflediği yatırımları karşılayacak finansman ihtiyacı, önümüzdeki dönemin içerdiği belirsizlikler ve riskler, dış kaynaklardan finansman kullanımının mevzuat gereği sınırlandırılmış olması ve yüksek maliyeti, 6 Şubat 2023 tarihinde ülkemizin başına gelmiş ve çok acı sonuçlara yol açmış deprem felaketi nedeniyle Şirketimizin de aralarında bulunduğu bazı şirketlere getirilen ek vergiler göz önünde bulundurularak;

Hesaplanan 2022 yılı net dağıtılabilir dönem kârının;

220.000.000,00-TL tutarındaki kısmının bedelsiz kar payı olarak;

ortaklara dağıtılması, 20.900.000,00-TL tutarındaki kısmın genel kanuni yedek akçe olarak ayrılması, geriye kalan tutarın tamamının olağanüstü yedek akçe olarak ayrılması hususlarının

2022 yılı Olağan Genel Kurul toplantısında pay sahiplerinin onayına sunulmasına katılanların oybirliğiyle karar verilmiştir.

SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

2. Herkes itiraz etmesi lazım, artık yatırımcıları yolunacak kaz gören bu zihniyetin değişmesi lazım.
    Yav daha bu 2.yıl alevere dalevere başladı, sonra ne yapacak kimbilir.

3. Sakin olun Üstadım
    Benim Dogus Oto da yedigim kazigin yaninda bu hic bir sey...
    Firma kendince haklı bari, bedelsiz vererek boş geçmemiş.....
    Bu sene genel olarak temettü yatırımcıları hayal kırıklığına ugradı.

Ytd
    Bol kazançlar
     Alıntı Originally Posted by İbrahim07 Yazıyı Oku
    Herkes itiraz etmesi lazım, artık yatırımcıları yolunacak kaz gören bu zihniyetin değişmesi lazım.
    Yav daha bu 2.yıl alevere dalevere başladı, sonra ne yapacak kimbilir.

4. Temettü bekliyordum 100 bedelsiz verdi. Geçen yılda bölündü.az da olsa temettü verebilse iyisin. Gerçi ben bölünüp sonra yukarı hareket etmesini yeğlerim. Fiyat bölünecek umarım tekrar yukarı devam ederiz hayırlı olsun. Bu yıl temettü işi çoğu firmada az yada yok. Bölünmeler çok olacak gibi

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Enflasyon ve sermayelerin ufak kalması bedelsizi genel anlamda arttirdı..
    Toplayıp sabreben kazanir insallah.
    Ytd
    Bol kazançlar.
     Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    Temettü bekliyordum 100 bedelsiz verdi. Geçen yılda bölündü.az da olsa temettü verebilse iyisin. Gerçi ben bölünüp sonra yukarı hareket etmesini yeğlerim. Fiyat bölünecek umarım tekrar yukarı devam ederiz hayırlı olsun. Bu yıl temettü işi çoğu firmada az yada yok. Bölünmeler çok olacak gibi

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Genel kurulda, Yönetim kurulunda olmayan Finansmandan sorumlu Müdür diğer ortak Şükrü Bey, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da, nakit temettü konusunda azda olsa bir sürpriz yapabilir mi acaba

7. İlk yıl 254 milyon kâr da bile 55 kuruş verdin, şimdi 700 milyon kârda bile 55 kuruş veremiyorsa bu işte iyi niyet aramak zor

Sayfa 110/129 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •