Sayfa 8/129 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 1027 madde; 57 - 64 arası.

Konu: TEZOL - Europap Tezol Kağıt Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    twitterda popi olmak için yazmış sallamasyon. birde demiş evet 10 milyar tl talep gelmişti yine gelir.

mok gelir o kadar talep. o talep ancak bayraktar arzına veya tusaş arzına gelir.

2. Bu adamın dediğine göre ek satışla beraber sırf 1000 lot üstündeki grupta 10 milyar tl talep olmuş , çok uçuk bir rakam bence hele son arzlara 150-160k başvuran sayısı olduğunu düşününce

3.  Alıntı Originally Posted by wheaver Yazıyı Oku
    Bu adamın dediğine göre ek satışla beraber sırf 1000 lot üstündeki grupta 10 milyar tl talep olmuş , çok uçuk bir rakam bence hele son arzlara 150-160k başvuran sayısı olduğunu düşününce
    cuma bist hacim 1,5 milyarmış.
    10 milyar tl hangi akla hizmet yazmışsa. kafası güzelmiş

Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    cuma bist hacim 1,5 milyarmış.
    10 milyar tl hangi akla hizmet yazmışsa. kafası güzelmiş
    bence de o kadar fazla talep olmaz
    1000 lot üstü isteyene %5 gelir diye tahminde bulunmuş olayım

5.  Alıntı Originally Posted by lacivert Yazıyı Oku
    yazdığınız yorum anlaşılır değil, 1000 lot altına yüzde 120 talep mi gelmiş? 6 katı talep gelmiş olsa ki bu olabilir istediğiniz lotun 6 da birini alırsınız, 1001 lot ve üstüne yuzde 100 den kasıt 100 kat olamaz, 10 kat olsa onlarda istediğinin 10 da birini alır, yazdığınız sekliyle ben bir sey anlamadim
    1001 altına yaklaşık 5 kat, 1000 üstüne 100 kat üzeri talep olmuş.Geçmişte 140 kat talebe şahit olduk.Aşırı talebi ve ayrılan az lotu hesaba kattığımızda 100 kat pekala olabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by aydınb Yazıyı Oku
    1001 altına yaklaşık 5 kat, 1000 üstüne 100 kat üzeri talep olmuş.Geçmişte 140 kat talebe şahit olduk.Aşırı talebi ve ayrılan az lotu hesaba kattığımızda 100 kat pekala olabilir.
    Eğer bu duyumlar doğru ise 300 bin TL talep edenle 1000 lot altı talep eden yaklaşık olarak aynı lotu alacak 200 lot küçük yatirimciyi koruma adına güzel bir olay olur bakalım gercekmi yarın belli olur naçizane beklentim yüzde 3 civarı yüksek katılımcılara dağıtılması

7. Sn. Yuji ve Sn. Aydınb açıklama için teşekkürler, bana 100 kat çok geldi ilk duyunca ama olmaz dediklerimizin olmasına alıştık, hayırlısı diyelim, nasipte kac lot varsa yarın görürüz ins. Selamlar.

8. Yeotk halka arzda aynı gün belli olmuştu. Bu neden geç oluyor?

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 8/129 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •