Sayfa 21/129 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 1026 madde; 161 - 168 arası.

Konu: TEZOL - Europap Tezol Kağıt Sanayi A.Ş.

1. Heraksam yaziyorum Carsamba veya Persembe gelir diye dusunuyorum herhangi siyasi ekonomik ekstra bir durum olmazsa .Gun ici bekleyen 11.6 lara dogru 2_3 defa dustu hemen 12 miluon ustune geri attilar.Kapanista da 6 milyon lot eklediler 17.72 milyonla kapadi .Hayirlisi.

2. Saklama Dağılımı: 17.09.2021
    -------------------------------
    ZİRAAT YATIRIM: 3,279,275, %13.66
    VAKIF YATIRIM: 2,852,252, %11.89
    BİREYSEL EMEKLİLİK FONLARI: 2,778,574, %11.58
    DENİZ YATIRIM: 2,619,837, %10.92
    A1 CAPİTAL: 2,074,967, %8.65
    GARANTİ YATIRIM: 1,921,915, %8.01

Bugünün toplamı: 43 aracı kurumda 23.9mio.
    Halka açıklık %24 (24mio hisse) olduğuna göre dolaşımdaki hisse %23.9 yani %100 oranda.

3. Soyle bir bedelsiz yurtici-yurtdisi sirket alimi ya da yatirim haberi gondersen daha da guzellessen .Tum hafta tavan gitsen.Haftaya tek halka arz margun var..T2 de var onda .Yani nakite gerek yok.Persembe hissesini satan margune talep girebiliyor.Tezol tez vakitte 2 ye katlarsin insAllah Hayirlisi

4. Te tavan Bekleyen 8.2 milyon .Gerceklesecek 1.1 milyon .Çin borsasi tum dunya yi asagi cekiyor.Faize bagli dolar yukselisi varken ekstra bir durum bizim borsa icinde.Hayirlisi

5. Cuma yaazdigim siyasi ekonomik gelisme olursa dediydik.Ekonomik gelisme oldu.Çinli gayrimenkul sirketi gibi senin .Tum borsalarin icine etti ekleme yaptim.Ekleme yaptigim lot geldi .Duserse azar azar eklerim orta vade. Hayirlisi iyi kazanclar

6.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    Cuma yaazdigim siyasi ekonomik gelisme olursa dediydik.Ekonomik gelisme oldu.Çinli gayrimenkul sirketi gibi senin .Tum borsalarin icine etti ekleme yaptim.Ekleme yaptigim lot geldi .Duserse azar azar eklerim orta vade. Hayirlisi iyi kazanclar
    Ben üç yerden alım girdim satmadım satmam da. Daha yolu var bu karla bu şirketin.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

7. Evet orta vade yukselecektir.Bu ekstra durum olmasa muhtemelen Carsamba gibi tavan acicakti .Olsun ekledik.Bu endekse ragmen yine de tavana yakin yerden islem goruyor .Hayirlisi

8.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    Evet orta vade yukselecektir.Bu ekstra durum olmasa muhtemelen Carsamba gibi tavan acicakti .Olsun ekledik.Bu endekse ragmen yine de tavana yakin yerden islem goruyor .Hayirlisi
    Bugün 13 milyon işlem olmuş sizce maliyetler nerde. Maliyetler bugün itibariyle oluşmuş 20 den alınan bu hisseyi alan kişi 15 den satacak hali yok. Bugün ben yine tavan olacağına inanıyorum.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

Sayfa 21/129 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •