Sayfa 126/129 İlkİlk ... 2676116124125126127128 ... SonSon
Arama sonucu : 1027 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: TEZOL - Europap Tezol Kağıt Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    KAP geldi, üretime başlanmış hayırlı olsun.
    Cok gecikti ama sonunda bitti. Seneye bilancolar ×2 gelir. Artık 2024 un sonunda ya da 2025 başında yurt dışı yatırımların haberi gelir diye düşünüyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by Temettü Bükücü Yazıyı Oku
    Cok gecikti ama sonunda bitti. Seneye bilancolar ×2 gelir. Artık 2024 un sonunda ya da 2025 başında yurt dışı yatırımların haberi gelir diye düşünüyorum.
    Ersin Bey canlı yayında, yurt dışı yatırımı (büyük ihtimal ABD yakınlarında) daha öne çekebileceklerini açıkladı Mersinde ki yatırımın geç devreye girmesi sonucu.

3.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Ersin Bey canlı yayında, yurt dışı yatırımı (büyük ihtimal ABD yakınlarında) daha öne çekebileceklerini açıkladı Mersinde ki yatırımın geç devreye girmesi sonucu.
    Yani bunu bir özür gibi düşünmek lazım ben.kqbul ederim böyle bir özrü. Artık fiyatta yukarılara gitmesi lazım.

4.  Alıntı Originally Posted by Temettü Bükücü Yazıyı Oku
    Bence olumlu olur, hatta sektördeki diğer büyük oyuncularda (Eczacıbaşı, Hayat gurup) halka açılır ise hem kıyas yapmak daha rahat olur, hem de onlara da yatırım yapabiliriz. Türkiye de,temizlik kağıdı üreticisi firmaları, özellikle pandemi den sonra Avrupa Ülkelerinin önemli bir tedarikçisi konumuna geldi.

5. Fabrika üretime başladı. Yatırım fonları mal alacağına kac gündür mal basıyorlar tahtaya...

6. Bu endeks düşünsünden nasibini fazlasıyla aldı. Endeks toparlarken de inşallah tepkisi hızlı olur

7. Mersin Fabrikasının devreye girdiği belli olmaya başladı eğer tesadüf değilse; carrefour marketlerde pudra kokulu ve geri dönüşümlü atık kağıttan üretilen tuvalet kağıtları boy göstermeye başlamış

Sayfa 126/129 İlkİlk ... 2676116124125126127128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •