Sayfa 102/128 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon
Arama sonucu : 1024 madde; 809 - 816 arası.

Konu: TEZOL - Europap Tezol Kağıt Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    Bedelsiz değilde sadece temettü Verse yüksek oranlı güzel olur.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırımlar bittikten sonra oda olur inşallah.

2. Şirketler sermayeye ihtiyaç duyar, ister özvarlık olarak ister ödenmiş sermaye olarak. Bütün kârı şirket dışına aktarmak olmaz

3. adamlar 30-31 lerden 20 yaptı kağıdı. bu kötü havada şirket ortağı kağıt satacağım diye kote ettirirse yani yapılan tam yamyamlık. satacak halimiz yok ne yapalım 30 lardan vermedim buradan verecek halimiz yok fakat bu kadar düşürmeleri can sıkıcı.

4. Bilanço Mart başı gibi...

https://twitter.com/koc_ibrahim_koc/...8KYFF7ZUg&s=19

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Fena vuruyorlar. Teknoloji değil, kimyasal değil, finansal değil.. bu sektördeki bir kağıdın bu kadar esnemesi hayra alamet değil. Bilanço ne kadar kötü olabilir ki ?

6. içine ettiler resmen. bu kadar başıboş bırakılmaz en azından geri alım yapıp kap atsan bile az veya çok güven verir. tam tersi satım diye kote etmeleri iyi niyet şüphesi oluşturur. zaten bu ortamda o malı nasıl satarsın borsada birine ancak anlaşıp topluca verirsin. 2022 de olan efnlasyon ondan önceki yıl enflasyonu alım gücü düşmüş maaşlar genelde X3 olmuş borsada kağıt 3-4 kat olması çok kazanç anlamına gelmiyor. beklemeden parada kazanılmıyor ama 18 oldu kağıt.

+3 olmuş vay be patron burayı mı okuyor ne
    Son düzenleme : emperador; 02-02-2023 saat: 17:13.

7. Galiba geri alım yapıldı yada biri yüklü mal aldi. Kapanış iyi oldu devami yarın gelir inşallah. Bugün kısa orta vade almayı düşündüm ama başka bir hisseyi seçtim o da +5 yapmış gerçi. Temeli saglam bir hisse senedi 200 günlük ortalama fiyata geldiyse hiç korkmadan almak lazim.

8. her gün devre kesmezse huzurlu olamıyor abisi.

Sayfa 102/128 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •