Sayfa 13/21 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
Arama sonucu : 163 madde; 97 - 104 arası.

Konu: KIMMR - Ersan Alışveriş Hizmetleri ve Gıda Sanayi Ticaret A.Ş.

1. Son anda alis geldi 1milyon 200 bin amma velakin yarinda bakalim nasil dograyacak. Allahtan KY nin 387 şer lotlari var. BY ler birbirini yiyor. Yarinda bi %4 daha düşmese ayıp eder. Belki seans icinde aldatıcı bir cikis yaparlar ama sonra tekrar asagi bekliyorum

2.  Alıntı Originally Posted by koren Yazıyı Oku
    Son anda alis geldi 1milyon 200 bin amma velakin yarinda bakalim nasil dograyacak. Allahtan KY nin 387 şer lotlari var. BY ler birbirini yiyor. Yarinda bi %4 daha düşmese ayıp eder. Belki seans icinde aldatıcı bir cikis yaparlar ama sonra tekrar asagi bekliyorum
    Aynen öyle. Aslında biri alacak gibi olunca, ekip hemen satış lotlarını siliyor. Belli ki anlaşmalı iş var tahtada

3.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Aynen öyle. Aslında biri alacak gibi olunca, ekip hemen satış lotlarını siliyor. Belli ki anlaşmalı iş var tahtada
    Dun 3.58 den 3.33 e kadar bastılar. 3.33 ten satanlar bile bugun 3.23 ten bilem yerine koysalar iyi para, ama yetmez 3.21 e kadar basanlar yarın neden 3.11 e kadar dusukten yerine koymasinlar. Ben bunun dönüşünü 2.99 dan bekliyorum. O nedenle 3.00 dan alışlarimi hazirlayip tavana satacam. Bu da benim hayalim 😊

4.  Alıntı Originally Posted by koren Yazıyı Oku
    Dun 3.58 den 3.33 e kadar bastılar. 3.33 ten satanlar bile bugun 3.23 ten bilem yerine koysalar iyi para, ama yetmez 3.21 e kadar basanlar yarın neden 3.11 e kadar dusukten yerine koymasinlar. Ben bunun dönüşünü 2.99 dan bekliyorum. O nedenle 3.00 dan alışlarimi hazirlayip tavana satacam. Bu da benim hayalim 😊
    Ne yaptıkları belli değil.... herşey olabilir

KIMMR günlük, İs Yatırım direksiyonun başına geçince tavan oldu!

6. 3.50 den verince birde 3.53 3 milyon lotla tajta kapatinca yarin en az %5 i kacırdığıma uzulmustum. En iyisiaksam kapanisi beklemek

7. Sabreden ekmek yer benden söylemesi

8. 3.30 dan da alis verilse yibe alibabilecegini tahmin ediyorum. Sabreden daha düşükten alir. Çıkışlar satış fırsatı.

Sayfa 13/21 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •