Sayfa 2/21 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 163 madde; 9 - 16 arası.

Konu: KIMMR - Ersan Alışveriş Hizmetleri ve Gıda Sanayi Ticaret A.Ş.

1. F/K 116.74 Ben mi yanlış görüyorum?

2.  Alıntı Originally Posted by Sade Vatandaş Yazıyı Oku
    F/K 116.74 Ben mi yanlış görüyorum?
    nasıl hesapladınız fk?

3. 2007 Tarihli haber
    Kiler alışveriş mağazalarının 135 şubesinden 25'i artık Kim adıyla hizmet vermeye devam edecek.

Ayrılmanın ardından 135 şubeden 25 tanesi artık 'Kim' adıyla hizmet verecek. Yıllardır Kiler grubu ile birlikte hareket eden ve onların tek isim hakkını taşıyan (franchise) mağazaların sahipleri Engin Ersan ve kardeşlerinin bağımsız büyümek için Kiler ailesinden ayrıldıkları ifade ediliyor.

4.  Alıntı Originally Posted by yhekinoks Yazıyı Oku
    2007 Tarihli haber
    Kiler alışveriş mağazalarının 135 şubesinden 25'i artık Kim adıyla hizmet vermeye devam edecek.

Ayrılmanın ardından 135 şubeden 25 tanesi artık 'Kim' adıyla hizmet verecek. Yıllardır Kiler grubu ile birlikte hareket eden ve onların tek isim hakkını taşıyan (franchise) mağazaların sahipleri Engin Ersan ve kardeşlerinin bağımsız büyümek için Kiler ailesinden ayrıldıkları ifade ediliyor.
    Bu haberdende anlayacagımıza göre kiler ile bir ortaklıgı yok görünüyor.

5. Musterisi olmayan bir market Bim a101 gibi marketler varken mahelle bakkallarin dan kim alisveris yapiyor ? 65 milyon lot Halka arz furyasinda ki yukselis hareketi bu hissey le beraber son bulabilir son donemdeki olumsuz halka arzlardan biri olabilir migros bizim sok bim gibi Borsa daki marketler duserken.Yatirim tavsiyesi degildir

6. 1500 lot isteyeceğim.gelir sanki.pek beğenmediler.

halka arza dahil olmayacagim.

tezol'a bak bir de buna

"yatırım tavsiyesi değildir"

Sayfa 2/21 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •