Sayfa 3/21 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 162 madde; 17 - 24 arası.

Konu: KIMMR - Ersan Alışveriş Hizmetleri ve Gıda Sanayi Ticaret A.Ş.

1. halka arz furyası başlamış artık en az 70 bin ile 100 bin arasında taleb geliyor her halka arza o yüzden 2 3 tavan garantili oluyorlar bakalım bu nereye kadar sürecek böyle

Çok ilginç bir dönem Rüchan furyası vardı onda batanlar çok oldu bunda ne olacak acaba Bir sürü Rüchan hisselerine girenler büyük zararlarla çıktılar genel de

Eski halka arz furyasına baktığımız da 600 bin 700 bin talebleri görüyorduk şimdi bu rakamlar çok düştü 60 70 100 bine kadar indi oraya tekrar çıkar mı mümkün görünmüyor çünkü kazığı yiyen bir daha kolay kolay gelmez

Bu durumda en az 500 bin kişi kaçmış borsadan nereye gitti bu 500 bin kişi

aktif hesab sayısı bir ara 2 milyona kadar çıkmıştı şimdi 100 bine kadar düştü nerede bu 1 milyon kişi

2. Kütahya şekere de Pentaya da aynı şeyler söylendi şimdiki fiyatlarını hepimiz yorumsuz seyrediyoruz.
    Bilurada dağıtım eşit mi oransal mı olacak?

Firmanın pazarlama giderlerinin yüksekliği dikkatimi çekti. Diğer perakendecilerde de aynı durum var mı emin değilim. Ben katılmayacağım.
    Dürüst ve liyakatli yönetimi olan her firmanın gerçek ederi ile halka arz edilmesi ülkemiz için faydalıdır. Ancak kritik nokta gerçek ederi nedir hesabıdır. Yılların halka açık sektöründe dev firmaları 5-6 FK ile işlem görürken yeni gelenlerdeki yüksek çarpanlar hoşuma gitmiyor maalesef ve çoğunu iyi niyetli girişimler olarak görmüyorum.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

halka arza katilmama fikrimden vazgectim. sirket cok pahali lakin 1000 lot talep edecegim.

sadece esit dagilim hatrina
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    halka arza dahil olmayacagim.
    tezol'a bak bir de buna

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    halka arza katilmama fikrimden vazgectim. sirket cok pahali lakin 1000 lot talep edecegim.

sadece esit dagilim hatrina
    Hayek usta varsa bizde 2858 lot basalım bakalım ne gelecek.
    .
    Syg
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

6. nasıl ızın verıyor spk anlamak mumkun deıl batmaya yakın fırmalarda yakında arz edılcek boyle

aydem olduysa hepsi olur, sirket bildigin teknik iflas
     Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    nasıl ızın verıyor spk anlamak mumkun deıl batmaya yakın fırmalarda yakında arz edılcek boyle
    "yatırım tavsiyesi değildir"

8. Son katıldığım arzlar;
    Genil, Gesan, Yeotk ve Tezol
    Buna da katılacağım. Allah bereket versin.
    Eşit dağıtım olacağı için çok pay düşmez ama hanımın çocuğun hesabı derken biraz kağıt toplar %50 kar oranı civarında kaçarım.
    YTD

Sayfa 3/21 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •