Sayfa 27/47 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon
Arama sonucu : 376 madde; 209 - 216 arası.

Konu: MAGEN - Margün Enerji Üretim San ve Tic A.Ş.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,450
    Bir koyundan 3-4 post çıkarma becerisini gösteren zihniyetin fiktif işlem olasılığını gözardı etmemekte fayda var ..fk pd dd kalem ellerinde ..bu tür kağıtlarda özellikle

Janjanlı pastalara takaslara çok fazla güvenme ahmaklığını yıllar önce bıraktık
    İsteyen ilelebet kalabilir

2. Maren i kastetmedim çarpanlara bakın derken, yabancı çıkıyor dediniz, ben de borsanın para basan ağır abilerine bakın dedim. Yoksa kapı gibi değerleme karını görüyoruz orada maren de F/K ya etki eden.

3.  Alıntı Originally Posted by Sabır taşı Yazıyı Oku
    Madem 3 F/K lı sahol var köşede, neden halka arza katıldın diye sorarlar adama, hesap soracak değiliz ancak elbette, herkes istediğini yapar, alana satana hayırlı olsun.
    Borsada sadece 1 kagitmi alınır ? Öle bir kaidemi varda haberim yok yıllardır? Siz demek istediğimi bile anlayamamış siniz o yüzden çokda açıklama yapmaya gerek yok

4. Mg hissesi madem 10 gün sonra ay j fiyatttan ve daha ucuza verecektin neden bizim paramızı kullandin.

MAREN günlük, takas iyi görünüyor, Metro Yatırım da sahip çıkarsa iyi olabilir!

6. Su akar yolunu bulur

7. Şimdi söz bizde yaslan arkana

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

8. Gel gel imiş

Sayfa 27/47 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •