Sayfa 35/47 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon
Arama sonucu : 376 madde; 273 - 280 arası.

Konu: MAGEN - Margün Enerji Üretim San ve Tic A.Ş.

1. Halka irzda bugün maren.

2. 9,14-9,34 arasındaki gap benim için önemliydi ve o gapı dün kapattı.

3. Yabancı biri gelip ne var ne yok toplasa şu oyuncu sanan çapulcularda aval aval bakıp kafaya vursa amin

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4.  Alıntı Originally Posted by seaeagle Yazıyı Oku
    9,14-9,34 arasındaki gap benim için önemliydi ve o gapı dün kapattı.
    Adamlar 6_7 kademeye mal al satta bu adamlar komisyon vermiyormu

risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

5.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Adamlar 6_7 kademeye mal al satta bu adamlar komisyon vermiyormu

zaten ilginç tarafıda bu, insan demek ki vermiyorlar demeden duramıyorlar.

6. Günlük işlem yapanlar dışında , 9 lu fiyatlardan malı portföye atmak isteyenlerin baskılaması var .

Bu baskı mal geldiği sürece devam edecek gibi.Arza göre primli olduğu içinde mal rahat geliyor.

Bu böyle devam edecek gibi bir süre, sanırım güzel bir haber gelinceye kadar yada satışlar azalıncaya kadar.

7.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Günlük işlem yapanlar dışında , 9 lu fiyatlardan malı portföye atmak isteyenlerin baskılaması var .

Bu baskı mal geldiği sürece devam edecek gibi.Arza göre primli olduğu içinde mal rahat geliyor.

Bu böyle devam edecek gibi bir süre, sanırım güzel bir haber gelinceye kadar yada satışlar azalıncaya kadar.
    Adamlar her kademeye mal dağıtıyor ne toparlanması altlar dolu gösteriyor benim gibi sazan atlıyor sonra emir iptal boşalt mali sistem iyi bir bok olmayacak bundan bay

Nakit kraldır.

8. Gün içi en düşük 8.66 yı görüp 8.68 den kapamış. Bunda daha çok mama var. P.tesi neden %5 yapmasın. Burdada doldur boşalt. Maren bu, kimmr gibi değil. Bugün düşer P.tesi çıkar. Kimmr ana pazarda bir zavallı arz fiyatının altında kıvrandırıyorlar. Bu ise yıldız pazarda ve enerji sektörü. Maliyeti 9.50 ama hiç panik yapmadım. P.tesi seans başında aşağı sureklerlerse iyi bir alım fırsatı. Sonrada yukarı bekliyorum.

Sayfa 35/47 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •