Sayfa 39/47 İlkİlk ... 293738394041 ... SonSon
Arama sonucu : 376 madde; 305 - 312 arası.

Konu: MAGEN - Margün Enerji Üretim San ve Tic A.Ş.

1. Açıklandı ve -27 milyon zarardan 701 küsur milyon kara geçmiş.( MAGEN Konsolide 2021/9 Aylık DÖNEM KARI 701.637.214 ₺)

Alıntı Originally Posted by 51TARIMDUNYAM Yazıyı Oku
    Açıklandı ve -27 milyon zarardan 701 küsur milyon kara geçmiş.( MAGEN Konsolide 2021/9 Aylık DÖNEM KARI 701.637.214 ₺)
    Yalnız Yeniden değerleme karı bu kar!

3.  Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    Yalnız Yeniden değerleme karı bu kar!
    Dönem karı olarak; brüt satışarı ve giderlerine bakıldığında da zararda değil gibi görünüyor.

4.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Konsolide bilançolar için son tarih 9 kasımdır.
    Geç yanıt yazabildim kusuruma bakmayın lütfen. Çok teşekkür ederim bilgi için.

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

6. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/976944

"Karbon sertifikasyon süreci başlatılmış. 01.01.2016'dan itibaren faal güneş enerjisi santrallerinin geçmişe dönük beş yıllık karbon hesaplamalarının yapılması, birikmiş olan hakların uluslararası akreditasyon sürecinin tamamlanmasının ardından karbon satışı yapılarak gelir elde edilecektir."

Ne kadarlık bir etki eder acaba mali tablolara? Bir fikri olan var mı?

7. Naten gurubu ile ilgili,bana göre en önemli haberlerden birisi bu gün nihayet geldi.

İtalyadaki 53 MWp gücünde ve 45 mn euroluk özel işle ilgili ilk izinler alınmış ,sırada imar ve inşa izni ile son safha santral kurulumuna geçilip nihayetinde santral teslimi yapılacaktır.

Bu işin bitmesi ile birlikte bu iş şirketin avrupadaki çok önemli bir iş bitirme referansı olacaktır. Aynı zamanda şirketin iş yapabilme kabiliyeti, popülaritesi ve tanınırlığı artacak ve bundan sonra alınacak işler için ilk basamak olacaktır.

Bu işten aynı zamanda önemli bir nakdi kar sağlanacağını da ümid ediyorum.

Gelen kap haberine göre yaklaşık 6 yıllık bir sürede santral kendini amorti edecektir.

İtalya ve diğer avrupa ülkeleri bu yönüyle de son derece avantajlı olmaktadır.

Kapta ayrıca muhtemel yeni müşteriler ve Margün enerji adınada yeni kurulacak santrallerle ilgili çalışmaların devam ettiği belirtilmektedir.

Naten grubu ile ilgili çok daha güzel haberlerin yolda olduğuna inancım vardır.

Bana göre gelecek haberler şirket ve yatırımcıları için son derecede önemlidir ve ben bunları beklemeye değer buluyorum.
    İnşallah burdada yanılmayız.

https://www.kap.org.tr/tr/BildirimPdf/977212

8. KLKIM den çıktıkça buraya yerleşiyorum günü gelince değeri anlaşılır 5 ay süre biçtim hedefi grafikle paylaşırım

Sayfa 39/47 İlkİlk ... 293738394041 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •