Sayfa 7/47 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
Arama sonucu : 376 madde; 49 - 56 arası.

Konu: MAGEN - Margün Enerji Üretim San ve Tic A.Ş.

1. Hala aynı kafa aynı mantık var.
    Sanane kardeşim isteyen istediği fiyattan satar veya alır
    ve sizi zorla halka arz girin diyen yok.
    Cesaretin varsa girersin yoksa konuşmassın
    sonra ağlama duvarı gibi skp nerde diye bağırmassın

2. İş bankasından talepte bulunan oldumu, iş mobilde hisse alım emir girişinde maren kodu çıkmıyor, ziraat ve akbankta çıkıyor.

3. Halka arz kısmından oluyor hisse alış gibi değil

4. Acaba talep nasil.Ben yeterli talep geleceğini düşünüyorum.Beklentim 500 600 lot arasi bir dagilim bekliyorum.Ytd

simdi isin matruska gibi sirketler olmasi ve degerleme kari konusunu bir yana birakirsak.

bu adamlar bugune kadar naturel ve esenboga gibi 2 enerji sirketini halka acti ve her ikisindede yatirimcisini mutlu etti.

her iki hissede de yatirimcilar oldukca mutlu olmasi nedeniyle ve halka arzi metro yatirim yapacagi icin ben bu halka arza katildim.

sonucta atalarimiz ayinesi istir kisinin lafa bakilmaz der

degerleme kismini saymazsak carpanlari da cok kotu degil, halka arz sonrasi hesaba gore

hakkimizda hayirlisi artik

"yatırım tavsiyesi değildir"

6.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    İş bankasından talepte bulunan oldumu, iş mobilde hisse alım emir girişinde maren kodu çıkmıyor, ziraat ve akbankta çıkıyor.
    sn teamsah isbank interaktif veriyor ben denedim,isbank mobilden vermiyor.

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    simdi isin matruska gibi sirketler olmasi ve degerleme kari konusunu bir yana birakirsak.

bu adamlar bugune kadar naturel ve esenboga gibi 2 enerji sirketini halka acti ve her ikisindede yatirimcisini mutlu etti.

her iki hissede de yatirimcilar oldukca mutlu olmasi nedeniyle ve halka arzi metro yatirim yapacagi icin ben bu halka arza katildim.

sonucta atalarimiz ayinesi istir kisinin lafa bakilmaz der

degerleme kismini saymazsak carpanlari da cok kotu degil, halka arz sonrasi hesaba gore

hakkimizda hayirlisi artik

"yatırım tavsiyesi değildir"
    Sayın hayek değerlendirmenizde son derece haklısınız ama şunuda dikkate almakta fayda var sanırım margün ün babası esenboğa şu an 1,5 pd/dd ile işlem görüyor borsada dedesi ise 1,15 gibi margün ise 2,08 biraz pahalı sanki. ytd tabiki.

Saat 13e kadar mi talep toplama

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 7/47 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •