Sayfa 6/47 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
Arama sonucu : 376 madde; 41 - 48 arası.

Konu: MAGEN - Margün Enerji Üretim San ve Tic A.Ş.

küresel satislari bu kadar kucumsememek lazim

bir sebebe dayaniyor, eger o sebep cozulmezse problem genisleyebilir

ama arz konusu apayri degerlendirilmeli

"yatırım tavsiyesi değildir"

Bence 650 lot gelir. %15 kâr birakir

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. adami urkuten 100 mli lot AYDEM GIBI OLURSA FENA ...GERCI METRO ISINI BILIR...YTD

Aydem oransal dagitimdi ve cok daha kaotik bir ortam vardi. Kiyaslama hatali olur. Ayrica bunun onunde naten ve esen gibi iki güzel örneği var. Tabi o ikisini şişirip ucuncude cakariz diye dusundulerse bunu bilmek zor
     Alıntı Originally Posted by seheryıldızı Yazıyı Oku
    adami urkuten 100 mli lot AYDEM GIBI OLURSA FENA ...GERCI METRO ISINI BILIR...YTD
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Aynen syn hayek.90 milyar dolardan bahsediliyor cinli emlak sirketinde.Amerikan mortgage krizine doner korkusu var Dunya da .O yuzden dikakatli olmakta fayda var.İyi kazanclar

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,448
    halka arzlar tamamı spekülatif

pd dd osuna busuna bakmanın manası yok

tamamen kumar az lotlar verildiği rakamlar çerezlik bile olmadığı için riske edliyor

yanlız bu pozitif algıyı bigün biri kullanır mı diye de düşünmeden edemiyor insan ..düşünsenize ilk işlem gününden taban taban puhahhahhah

her arz da insancıklar kaç tavan olacak hesabındalar ..bizde uyduk modaya hiç adetim değilken her arzdan alıyorum ..bistte hayır yok

bakalım ne zaman çarpacaklar

Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    halka arzlar tamamı spekülatif

pd dd osuna busuna bakmanın manası yok

tamamen kumar az lotlar verildiği rakamlar çerezlik bile olmadığı için riske edliyor

yanlız bu pozitif algıyı bigün biri kullanır mı diye de düşünmeden edemiyor insan ..düşünsenize ilk işlem gününden taban taban puhahhahhah

her arz da insancıklar kaç tavan olacak hesabındalar ..bizde uyduk modaya hiç adetim değilken her arzdan alıyorum ..bistte hayır yok

bakalım ne zaman çarpacaklar
    ilk işlem gününden taban olan kütahya şeker vardı diye hatırlıyorum. Ayrıca Aydem'in de durumu ortada...
    Dediğiniz gibi tamamen sürü psikolojisi ile alınıyor. Bakalım bu arzlardan ne kadarı 10 yıl sonra hala bistte işlem görecek!!!
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8. ba ba ba ba 500 lira kari goren satarmis herkesi kendin mi sandin mario. son halak arzlardan sonra ben coluk cocuk yiyenedin buyrun siz yiyin demektir bu.

Sayfa 6/47 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •