Sayfa 22/47 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon
Arama sonucu : 376 madde; 169 - 176 arası.

Konu: MAGEN - Margün Enerji Üretim San ve Tic A.Ş.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,450
    ky mi satıyor ne oluyor belli değil ..bu metro da ali cengiz oyunu bitmez

2. 7.55 şuanda eşleşme bu halka arzla halka arzlarda yatırımcı ilgisini Aydem gwind gibi azaltır Aydem bile ilk günden taban olmamıştı yazık büyük halka arza gerçekten girilmez

3. 8.03 e kadar almışlar geldi 8.03 açtı kagit

4. 4 milyon satisla acildigini goren kurumsal emir girmedi.7.55 den guzel aldilar toparladi .yatirim tavsiyesi degildir

5. Aynı güneş enerjisi santrallerini üçüncü kez satarsan ve spk buna izin verirse sonund

Alıntı Originally Posted by madbroker Yazıyı Oku
    8.03 e kadar almışlar geldi 8.03 açtı kagit
    Arza izin konusunda zaten iletmiştim. Sonra da hakarete maruz kalmıştık. Bakın naten, esen, esen in altında maren. Bunların hepsi iç içe girmiş matruşka kutuları. Gerçi en alttaki içlerinden santrallerin birinci sahibi olduğu için en çok değere sahip olmalı orası başka. Çünkü santrallerin tamamına sahip. Bir üstündeki esen maren eksi halka açık kısım kadar sahip. En üstteki naten ise maren eksi halka açık maren halka açık esen kadar santrallerin oranına sahip. Yani böyle matruşka şirketleri halka açtırırsan sonunda patlar.

Aslında işk dediğim gibi en alttaki santrallerin büyük çopunluğu maren e ait. Yani en fazla mal varlığı maren de.

Bilginize

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. Yazdıklarım yükselecek düşecek manasına da değşldir. 30 senwdir bitmeyen küçükmyatırımcı muhabbetidir sadexe

6. panikçilerin malını aldılar birazdan toparlar diye bekliyorum

Korktuğumuz oldu yine. 100 milyon lot az değil. Hangi KY hangi kurum götürecek bu hisseyi? Bu KY'yi de anlamak mümkün değil. Panikle iş yapıp zararına satacaksan hiç alma daha iyi.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

8. 7.85 ile aranizdayim

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Sayfa 22/47 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •