Sayfa 33/47 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon
Arama sonucu : 376 madde; 257 - 264 arası.

Konu: MAGEN - Margün Enerji Üretim San ve Tic A.Ş.

ESENBOĞA ELEKTRİK

Şirket, 20.08.2015 tarihinde “Margün 8 Enerji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi†unvanı ile Naturel 1 Enerji Ticaret
    Limited Şirketi (Yeni Unvanı: Naturel Enerji) tarafından toplam 10.000.- (Onbin Türk Lirası) sermaye ile
    kurulmuştur.

4.5.2016 tarihinde şirket sermayesi tamamı nakden olmak üzere 10.000.-TL’den 50.000.-TL’na çıkarılmıştır.
    Aynı tarihte şirkette nevi değişikliği yapılarak Anonim Şirketine dönüştürülmüştür. 5.4.2018 tarihinde şirketin
    merkezi Kahramanmaraşâ€™tan Ankara’ya nakil olmuştur.
    Güneş elektrik santrallerinin yapım ve üretimlerinin artmaya başlaması ile birlikte şirket avantajlı olduğunu
    düşündüğü bölgelerde santral yatırımları hazırlığına başlamış ve 2018 yılında bünyesine Ankara bölgesinden
    11.434,56 kWp gücünde güneş elektrik santrali satın almıştır.
    11.1.2019 tarihinde Şirketin unvanı “Esenboğa Elektrik Üretim Anonim Şirketi†olarak değiştirilerek tescil
    edilmiştir.

20.12.2019 tarihinde Şirketin sermayesi 50.000.-TL’den nakdi sermaye artırımı yapılmak suretiyle 40.000.000
    TL’na çıkartılarak 25.12.2019 tarihinde ticaret sicil gazetesinde ilan edilmiştir.
    Şirket paylarının mevcut durum itibariyle sahibi Naturel Enerji’dir Naturel Enerji, payları Borsa İstanbul’da işlem
    görmekte olup, payların %63,64’ü Yusuf Şenel’e ait, %36,36’sı ise halka açıktır.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/877380

NATEN

Şirket, 2009 yılında Naturel-I Enerji ve Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi unvanı ile kurulmuştur.
    2016 yılında Anonim Şirket olmuş ve ismini Naturel I Enerji Ticaret Anonim Şirketi olarak
    değiştirmiştir. 31.01.2019 tarihli genel kurul kararı ile Şirket’in yeni unvanı Naturel Yenilenebilir Enerji
    Ticaret A.Ş. olmuştur.
    Naturel Enerji, enerji sektöründe faaliyet gösteren, müşterileri ve kendisi adına yenilenebilir enerji
    santralleri yapan EPC şirketidir.
    Şirket’in faaliyet konusu esas sözleşmenin 3.maddesinde “Şirket,
    yenilenebilir enerji kaynaklarından elektrik üretmek amacıyla elektrik üretim santralleri kurulması,
    kurulan santrallerin işletilmesi, üretilen elektrik enerjisinin ticareti ile iştigal eder†şeklinde
    belirtilmektedir. Şirket fiili olarak müşterilerine anahtar teslim güneş ve rüzgar enerji santralleri
    kurmakla birlikte sermayesinin tamamına sahip olduğu şirketler aracılığıyla kendi kullanımı için de
    enerji santralleri kurmaktadır.

3. Sayın ft-2 sizin bu şirket için verebileceğiniz bir rakam var mı ? Yani ederi anlamında. Yatırım açısında da görüşünüz nedir.

4. Bugün tavan olacak. Rüyamda gördüm. Üstün açık yatmışsın diyen olursa kötü söverim. 10.40 maliyet. Düşün düşün kafayı sıyıracam 15.000 lot.

5. Bence düşünmeyin ama stop candır hayat kurtarır bunu da unutmayın.

Daha derın zararlardan ınsanı kurtarır.

Dün yüksek mıktarda hacım yapıp prım üretemeyınce vermiştim elimdekileri.

Adamlar halka arzlarla yıllarca çalışıp kazanamayacakları paraları kazandılar.

Hıssenin derınlığı oldukça fazla arzda malı ky ye dağıttılar ,hısse oldukça hantal bir yapıda .ne yöne gıdeceğını kestirmek oldukça güç.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. Son zamanlarda gordugum en iyi kazandiran hisse. Hangi seviyeden aldı isem daha üstlerden satma fırsati verdi ve degerlendirdim. 9.66 ya alanlarında daha uste satma firsati ellerine geçeceğine inaniyorum

7.  Alıntı Originally Posted by koren Yazıyı Oku
    Son zamanlarda gordugum en iyi kazandiran hisse. Hangi seviyeden aldı isem daha üstlerden satma fırsati verdi ve degerlendirdim. 9.66 ya alanlarında daha uste satma firsati ellerine geçeceğine inaniyorum
    Her hissenin bir pazarlamacisi oluyoru

8.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Her hissenin bir pazarlamacisi oluyoru
    Haklisin, 9.62 ye aldiklarimi 9.66 ya verdim. 9.60 ve 9.55 ler elimde zaten onlarda zincir emir, alışımin 5 kademe ustunde satista. 9.60 ve 9.65 alislar gelirse yine kardayiz gelmez ise aksam pazarini bekleyip yarina hazirlik yapacaz.

Sayfa 33/47 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •