Sayfa 1/47 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 376 madde; 1 - 8 arası.

Konu: MAGEN - Margün Enerji Üretim San ve Tic A.Ş.

MAGEN - Margün Enerji Üretim San ve Tic A.Ş.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Aydem ve Galata dolandırıcılarından sonra enerji mi tövbe

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

3. Yanlış bilmiyorsam bu firma işin müteahhitliğini de yapıyor. İtalyada orda burda bir sürü ihale haberleri paylaşıyordu naten bu firma ile ilgili.

Konjonktür uygun, firma güzel. Biraz pahalı gibi sadece.

Ben bu halka arza katılırım.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Dağıtılacak lot sayısı kaç arkadaşlar? Bu konuda kafa karışıklığı var. 100 milyon lot diyen var. Hayır arzın büyüklüğü 100 milyon lira. Lot sayısı 100 milyon lira bölü 8,3 lira eşittir 12 milyon lot küsür diyen var. Net olarak lot sayısı kaç bilen var mı?

5. 100 milyon lot dağılım olacak.

linkte spk onayına sunulan izahname pdf formatında 144 sayfadır. halka arz ile ilgili tüm açıklamalar yapılmıştır. detaylı olarak incelenebilir.

https://margunenerji.com.tr/trizahname/
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Esenboğa Elektrik Üretim AŞ'nin yüzde 100 bağlı ortaklığı olan Margün Enerji Üretim Sanayi ve Ticaret AŞ'nin 100 milyon lotu halka arz edilecektir,
    Halka arz ile 310.000.000 TL değerindeki sermayesini 100.000.000 TL yükselterek 410.000.000 TL'ye çıkaracak,
    Halka arzda 1 TL nominal değerli 100.000.000 hisse, 8,30 TL sabit fiyattan satışa sunulacak,
    Hisselere fazla talep gelmesi halinde ek pay satışı ise yapılmayacak,
    Dağıtım yöntemi olarak Eşit dağıtım planlanmaktadır,

8.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Esenboğa Elektrik Üretim AŞ'nin yüzde 100 bağlı ortaklığı olan Margün Enerji Üretim Sanayi ve Ticaret AŞ'nin 100 milyon lotu halka arz edilecektir,
    Halka arz ile 310.000.000 TL değerindeki sermayesini 100.000.000 TL yükselterek 410.000.000 TL'ye çıkaracak,
    Halka arzda 1 TL nominal değerli 100.000.000 hisse, 8,30 TL sabit fiyattan satışa sunulacak,
    Hisselere fazla talep gelmesi halinde ek pay satışı ise yapılmayacak,
    Dağıtım yöntemi olarak Eşit dağıtım planlanmaktadır,
    3.5 milyar mı oluyor yani piyasa değeri

Sayfa 1/47 12311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •