Sayfa 19/47 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
Arama sonucu : 376 madde; 145 - 152 arası.

Konu: MAGEN - Margün Enerji Üretim San ve Tic A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Ne zaman işleme açılıyor hacı abiler?
    30/09/2021 tarihinde işlem görmeye başlayacak.

2. Yarin 100 milyon lot uzeri tavanda bekleyenle acmasini beklerim .Kim market ilk gün 180 milyon lot tavanla acilmisti eger acmazsa hemen ilk günden satis giren kücük yatirimci yüzünden acmayacaktir acilis seansinda satislarin cok oldugunu goren kurumsal alislari silecektir .

3.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    Yarin 100 milyon lot uzeri tavanda bekleyenle acmasini beklerim .Kim market ilk gün 180 milyon lot tavanla acilmisti eger acmazsa hemen ilk günden satis giren kücük yatirimci yüzünden acmayacaktir acilis seansinda satislarin cok oldugunu goren kurumsal alislari silecektir .
    kimmr de 180 milyon lot 09:40-55 arasındaydı ve saat 10'da tavanda o kadar yoktu yanılmıyorsam. maren de aracı kurum açıklama yapmadığı için hangi aralıkta kaç lot alan olduğunu sadece metro yatırım biliyor! o yüzden kimmr de %10 nu göreni sattığı gibi (23 ünde kimmr den çıkanların oradaki parayla buradan hisse aldığını düşünüyorum) aynı işlemi yapabilirler diye düşünüyorum fakat başka arzda olmadığından o grubun yarın ne yapacağını Allah bilir. yarın oturup filmi izleyeceğiz.

4. Olur Olacak İnşallah

Alıntı Originally Posted by seaeagle Yazıyı Oku
    kimmr de 180 milyon lot 09:40-55 arasındaydı ve saat 10'da tavanda o kadar yoktu yanılmıyorsam. maren de aracı kurum açıklama yapmadığı için hangi aralıkta kaç lot alan olduğunu sadece metro yatırım biliyor! o yüzden kimmr de %10 nu göreni sattığı gibi (23 ünde kimmr den çıkanların oradaki parayla buradan hisse aldığını düşünüyorum) aynı işlemi yapabilirler diye düşünüyorum fakat başka arzda olmadığından o grubun yarın ne yapacağını Allah bilir. yarın oturup filmi izleyeceğiz.
    ESEN gibi, Naten gibi, CANTE gibi tavan açıp günlerce tavan tavan gidecektir inşallah. Risk iştahı arttı, piyasada düzeldi.

Yatırım tavsiyesi değildir, kendi kişisel görüşümdür.

5. Birisi diyor ki solakoğlu hakkında söylediklerim yalan diye
    kardeş sen iyi takip etmiyorsun demek ki solak efendiyi
    solak efendi
    balina avcısı'nın twetter üzerindeki canlı yayınına katıldı
    orada söyledi enerji şirketleri ile ilgili sözlerini biz yalan söylemiyoruz
    patazoğlu sözüm sana

6. Siz hala 71 bin takipçili insanların sözlerini dinleyin.
    Demekki mürüdi olmuşsunuz
    ama yakındır onada değer spk o zaman görürüm sizi
    zamanında derin baba ya değdiği gibi
    adama doğruları söyledim diye beni engelledi

7. Ağzımı Bozdurma

Alıntı Originally Posted by btssatim Yazıyı Oku
    Birisi diyor ki solakoğlu hakkında söylediklerim yalan diye
    kardeş sen iyi takip etmiyorsun demek ki solak efendiyi
    solak efendi
    balina avcısı'nın twetter üzerindeki canlı yayınına katıldı
    orada söyledi enerji şirketleri ile ilgili sözlerini biz yalan söylemiyoruz
    patazoğlu sözüm sana
    Adamın yazdığını twiter adresinden aldım kopyaladım, sen maren hissesine yatırım yaptın mı? Bize ne lan salokoğlundan...

yarin acilisi yapacagiz.

enerji sektroru guncel bir durumda

ozellikle çin tarafindan gelen elektirik ile ilgili haberler, dogalgaz ve petrol fiyatlarindaki yulselis

ben olumlu ve guzel bir acilis bekliyorum ama uzun soluklu olurmu "naten ve esen ve biotrend" gibi bilemiyorum.

tekrar ifade ediyorum aydem ve galata ile bu hisseyi karistirmamak lazim, evet arz buyuklugu olarak benziyor ama hisse dagilimi acisindan cok farkli.

bakalim artik hakkimizda hayirlisi

"yatırım tavsiyesi değildir"

Sayfa 19/47 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •