Sayfa 435/1947 İlkİlk ... 3353854254334344354364374454855359351435 ... SonSon
Arama sonucu : 15575 madde; 3,473 - 3,480 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. 3 Temmuz günü Lugansk Halk Cumhuriyeti’nde Ulusal Kurtuluş ve Zafer Bayramı ilan edildi.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. #NewYork JFK Uluslararası Havalimanı bomba İhbarı nedeniyle tahliye ediliyor.

3. Mısır tatil beldesinde köpekbalığı saldırısı yüzünden 3 turist öldü..Rusya'nın Hurgada konsolosluğu, vatandaşlarını
    tehlike konusunda uyarıp, yasaklara uymalarını tavsiye etti. bölgede tüm plajların kapatıldığı bildirildi.

4. Bu haberi, Rusların Yılan adası başarısızlığı ve Yunan uçak alımlarıyla birlikte değerlendirmekte fayda var. Ayrıca Çin'in inşa ettiği ''yapay adalar'' var.
    Ufak adaları savunmanın mümkün olmadığı ortaya çıktı.

5.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Nedret ERSANEL
    @NedretErsanel
    ·
    19s
    NATO Genel Sekreteri: “Rusya’yla çatışmaya hazırlıkları 2014’te başlattık. Bu nedenle blokun doğusundaki askeri varlığımızı güçlendirdik, savunmaya daha fazla para harcamaya başladık, ayrıca güçlerimizin savaşa hazırlık durumunu da artırdık”…

Büyük itiraf aslında.
    Bu bilgiyi de öne çekelim. Bizim usta bunu görmüş.

6. Turan Oguz SSS
    @TRex_SSS
    ·
    1 sa
    Görev: 250km azami menzile sahip ATMACA füzeleri taşıyan "ATMACA KSS (Kıyı Savunma Sistemi)" ile Türkiye'ye yaklaşmayı hedefleyen muhasım unsurların azami uzaklıktan karşılanması.

Gerekli yerleşim: Türkiye'ye 11 adet, KKTC'ye 2 adet batarya
    Bununla kıyıdan direk Yunan adalarına ateş edilebilinir.

7. Ortaasya Türklerin anavatanı değildir.

8. Deli Çavuş
    @delicavus_nth
    1-40 yaşından genç kardeşlerim, bugün size öyle şeyler anlatacağım ki gerçekten deli olacaksınız. Size devamlı namusu aldığı maaş kadar olan gazetecilere, siyasilere, devlet adamlarına (orijinaller baş tacı) ve bana neden güvenmemeniz gerektiğini yaşanmış olaylarla anlatacağım.

2-Şahsen bu anlatacağım olayların içindeki asli figürlerden bir tanesi de benim. Bugün size akrabam olan mehmet cengiz’i anlatacağım. Beşli çeteye böylelikle ilk selamımızı vereceğiz. Lan omurgasız ertuğrul özkök, mehmet cengizle röportaj yapıp yalakalıktan diyordun ya...

3-...â€Ben size çete denmesine çok üzülüyorum.â€, sen de iyi oku. 40 yaşından genç kardeşlerim, bizim esas soyadımız Yamakoğlu’ydu. Soyadı Kanunu çıkınca dedemler Peker’i, onlar ise Cengiz soyadını aldılar. Dedem o bölgenin en zengini olan Ahmet Yamak Ağa’ydı.

Deli Çavuş
    @delicavus_nth
    ·
    1 sa
    4-Dedemi araştırırsanız Kurtuluş Savaşı’ndaki çetecilik faaliyetlerine olan katkılarını görürsünüz. mehmet cengiz’in babası Sultan Amca sülalede sevilen, maddi durumu iyi olmayan, dedemin yardımcısı bir kişiydi. mehmet cengiz’le benim akrabalığımın tam olarak tanımı budur.

5-Ben Bolu Cezaevi’nden tahliye olduktan sonra diğer bir akrabamız olan Zafer Salman tarafından daha sık görüşmemiz sağlandı. Ben devlet ricalinin isteği üzerine 1997-1998 senelerinde Bulgaristan ve Romanya’ya bazı çalışmalar yapmak için gönderildikten..

6-...sonra Türkiye’de Mesut Yılmaz başbakanlığında, gazetecilerin cazgırlığıyla temiz toplum yaygarası ülkeyi inletiyordu. Beni de bu hikayede sermaye yapmak istediklerini gıyabımda tutuklama kararı çıkardıklarında anladım. Özel bir uçak çağırarak Türkiye’ye döndüm.

7-Benim çok büyük bir hata yaptığımı, bir daha tahliye olamayacağımı düşünüyorlardı. Benim rahatlığım ise herkesi şaşırtıyordu. Burdan sonrasını çok iyi dinleyin. Kırmızı başlıklı kız ve kurtun masalındaki kırmızı başlıklı kızın durumuna milletçe nasıl...

8-...düştüğümüzü iyice öğrenin. Mesut Yılmaz’ın Macaristan’a kumar oynamaya gittiği, orada dayak yediği haberleri bir anda ülkenin gündemini değiştirmişti. Başbakan Mesut Yılmaz kumar oynamaya gitmedim diyordu. Çünkü merkez sağ partisi olduğu için dindar kesimin oylarını...

9-...kaybetmek istemiyordu. Ben teslim olduğumda ülkenin gündemi bu konuyla çalkalanmaya başladı. Çok saygı duyduğum, o dönemki rahmetli milletvekili Enis Sülün’ün aracılık yaptığı yazıldı söylendi. İrtibatta olduğum devlet görevlilerinin şemaları yazıldı söylendi.

Deli Çavuş
    @delicavus_nth
    ·
    1 sa
    10-Bugün itibariyle son yapacağım paylaşıma kadar geçecek isimler, konular, hepsi birbiriyle bağlantılı. Lütfen her satırı dikkatli okuyun (organize şubenin yaptığı o şemadaki isimlerle ilerideki paylaşımlarımızda sık sık karşılaşacağız). Bayrampaşa Cezaevi’nde...

11-...yatarken yine bir el devreye girdi, “Bayrampaşa Cezaevi’nde Sedat Peker Krallığı†haberleri bir anda ülkenin gündemi oldu. Cezaevleri Genel Müdürü Suat Ertosun cezaevine gelerek incelemeler yaptı. İstanbul Başsavcısı, mekanı cennet olsun, Ferzan Çitici cezaevine gelerek...

12-...benimle görüşme yaptı. Cezaevi benim kontrolümde olduğu için, gitmem için üç tane cezaevi önerdi. Pazarlık sonucunda ben başka bir cezaevini söyleyerek orayı kabul ettirdim (cezaevinde isyan çıkmaması için benim isteğimi kabul ettiler). Kırşehir Cezaevi’ne gidince...

13-...bazı sebeplerle Mesut Yılmaz’a düşman olan Süleyman Demirel’in akrabası Kamuran Çörtük’ün kulağına gidecek şekilde bahsi geçen Mesut Yılmaz’ın kumar oynadığı kasetinin bende olduğunu ayrıca da başka videoların ve belgelerin bende olduğunu belirtecek haber yolladım.
    ...............................

Sayfa 435/1947 İlkİlk ... 3353854254334344354364374454855359351435 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •