Sayfa 459/1951 İlkİlk ... 3594094494574584594604614695095599591459 ... SonSon
Arama sonucu : 15604 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. Almanya’da kış hazırlığı: Halka açık ‘ısınma alanları’ oluşturulması planlandı.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Bay Kara
    @DunyaFake
    ·
    8s
    Aşılı Hıncal Uluç entübe edilmiş Yüce Allah şifa versin
    Teyit etmedim. Hangi haber dogru, hangi haber yalan hiç bilmiyorum.

Bildigim tek bir şey var: Bu dunya Korku ve Yalan Imparatorlugudur.

3. Op Dr Turhan Comez
    @ComezTurhan
    ·
    21d
    -AKP üyesiydim. Terk ettim.
    -Bir zamanlar bunlarla beraber olduğum için 5 vakit namazımda Allah’tan af diliyorum.
    -Bir an önce ülkenin başından gitmeleri için dua ediyorum.
    -Yazayım mı bunları?
    -Yaz, Allah’tan başka kimseden korkum yok.
    🌊Tsunami geliyor.
    👉Az kaldı.

4. Dr. Fahrettin Koca
    @drfahrettinkoca
    ·
    10d
    Aylar önceki üzücü şiddet olayları yeni yaşanmış gibi servis ediliyor. Hastaları mağdur gösterme amaçlı eski videolar tekrar yayınlanıyor. Hekimlerin halkına bağlılığını sorgulayan ifadelere rastlanıyor. Bu kasıtlı davranışlara vereceğiniz en iyi cevap, dikkate bile almamaktır.
    Artık sana hiç güvenim kalmadı. İstifa et.

5. Kerem Ökten
    @KeremOktenMeteo
    ·
    5s
    Edremit, Gömeç ve Ayvalık'ta tatil yapma planınız varsa; iptâl etmelisiniz. 10 gün Rüzgâr çok kuvvetli olacak. Verdiğiniz paraya yazık olur. Boşa gider tatiliniz...

6. Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

7.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Almanya’da kış hazırlığı: Halka açık ‘ısınma alanları’ oluşturulması planlandı.
    Türkiye de şu dönem yapılabilecek en iyi kış hazırlığı tedarik zincirinin son halkası şehirlerde yaşayanlar için kışa bol miktarda kurutulmuş sebze, meyve, salça ve reçel stoklamak Ağustosun ayının sonuna kadar her türlü sebze ve meyve fiyatları ucuzlamış iken.
    Derin dondurucu demiyor onunda çalışma şartı elektrik ve yüksek maliyeti olması.
    Şehirlerde nakliye ve tedarikten dolayı çok yüksek astronomik maliyetleri olma ihtimali var.
    Heikenashi.

8.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Türkiye de şu dönem yapılabilecek en iyi kış hazırlığı tedarik zincirinin son halkası şehirlerde yaşayanlar için kışa bol miktarda kurutulmuş sebze, meyve, salça ve reçel stoklamak Ağustosun ayının sonuna kadar her türlü sebze ve meyve fiyatları ucuzlamış iken.
    Derin dondurucu demiyor onunda çalışma şartı elektrik ve yüksek maliyeti olması.
    Şehirlerde nakliye ve tedarikten dolayı çok yüksek astronomik maliyetleri olma ihtimali var.
    Salça, reçel durur da diğerleri kurtlanabilir. Muhafaza edebilirseniz çok faydası olur.

Kömürle çalışan feribotlar ve şehir hatları vapurları vardı. Söküldü, jilete gitti bunlar. 2000 sonrası sökülenleri biliyorum. 2016'da bunlar sökülmesin diye mesajlar yaziyordum. 15 temmuz 2016 sonrasında tedarik zincirleri kirilacak diye yaziyordum.

Şuan bana yetki verin, nakliye sorununu çözeyim. Bu yil bütün ürünlerde verim çok iyi.

Mevcut feribotları derhal kömürlüye ceviririm. Sorun çözülmek istenmiyor.

Millet açlıkla sınanacak. Siz kurutun ve stoklayin kislik yiyeceginizi.

Yiyecek parasını dolar veya altın yaparsanız da olur.

Sayfa 459/1951 İlkİlk ... 3594094494574584594604614695095599591459 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •