Sayfa 1920/1951 İlkİlk ... 9201420182018701910191819191920192119221930 ... SonSon
Arama sonucu : 15602 madde; 15,353 - 15,360 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    İyi bayramlar abi...barbüratlar aynı be ya...
    bak, benim gibi biriyle bile gelip uğraşıyorlar. bence burge ve baddog nickleri aynı kişiye ait. başka nickleri de var. moderatör tespit edemez. seçim sonucunu doğru tahmin ettim, buna rağmen borsanın da 10 bin olacağını yazdım, neredeyse o da oldu. bak, adam gelmiş, ama diyor 1 TL 100 bin dolar olmadı. Böyle arka arkaya 2 mesaj yazmış ya, aslında başka bir başlıkta, arka arkaya 3 mesaj yazıyor, işte o zaman başı göğe eriyor. Ruh hastası olabilir, o yüzden diğer nicklerini yazmayacam. Çünkü, foruma yazı yazmak bana iyi geliyor. Belki ona da iyi gelir de iyileşir.
    Adalet olmayan yerde iman, merhamet olmayan yerde insan olmaz.
    Abi barbürat kullanıyorum ben, küfür etmek istemiyom be ya. Ayrıca tanıyanlar var, hanımlar da takip ediyorlar. İnsan utanıyor be ya. Lütfen bu iki nicki, burge ve baddog şikayet ediniz...Sol altta ünlem işareti var, oraya tıklayınız. Yeterli şikayet olursa, moderatör ceza vermese de forum ceza veriyor. Lütfen şikayet ediniz.
    Bu mesaj arkada kaldı. Öne çekelim.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Cumhurbaşkanını halk seçer kuralı gelince böyle oluyor be yaaa...!

https://twitter.com/koc_ibrahim_koc/...SlyZpLn_g&s=19

https://twitter.com/kilicdarogluk/st...eSIPZjZRw&s=19
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

4.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    İyi bayramlar abi...barbüratlar aynı be ya...
    bak, benim gibi biriyle bile gelip uğraşıyorlar. bence burge ve baddog nickleri aynı kişiye ait. başka nickleri de var. moderatör tespit edemez. seçim sonucunu doğru tahmin ettim, buna rağmen borsanın da 10 bin olacağını yazdım, neredeyse o da oldu. bak, adam gelmiş, ama diyor 1 TL 100 bin dolar olmadı. Böyle arka arkaya 2 mesaj yazmış ya, aslında başka bir başlıkta, arka arkaya 3 mesaj yazıyor, işte o zaman başı göğe eriyor. Ruh hastası olabilir, o yüzden diğer nicklerini yazmayacam. Çünkü, foruma yazı yazmak bana iyi geliyor. Belki ona da iyi gelir de iyileşir.
    Adalet olmayan yerde iman, merhamet olmayan yerde insan olmaz.
    Abi barbürat kullanıyorum ben, küfür etmek istemiyom be ya. Ayrıca tanıyanlar var, hanımlar da takip ediyorlar. İnsan utanıyor be ya. Lütfen bu iki nicki, burge ve baddog şikayet ediniz...Sol altta ünlem işareti var, oraya tıklayınız. Yeterli şikayet olursa, moderatör ceza vermese de forum ceza veriyor. Lütfen şikayet ediniz.
    Hayırlı Bayramlar, Şimdiye kadar saygı ve hürmette kusur etmediğime inandığım Nurigobekli Nuri Bey Abime... Ben yazılarını en başta okuduğum lezzet okumaya devam ediyorum. Bu yalan dünyada kırdıysam özür dilerim. Şunuda bil ben iki nickle hayatta yazı yazmadım. İkincisi öngörülerinle hiç bir zaman ne övdüm ne yerdim. Hatta uzun zaman yazmadığınız zaman gelmeniz için dua ettim1 TL 100 bin dolar olmadı demem, bir yazınız da öngörü tutmadı demenizden. [ 1 TL 100.000 USD].Sizi avutmak içindi. Konuyu saptıramamışım
    . Derinleltirmişim. İŞİN GÜCÜN RAST GELSİN.

5.  Alıntı Originally Posted by burge Yazıyı Oku
    Hayırlı Bayramlar, Şimdiye kadar saygı ve hürmette kusur etmediğime inandığım Nurigobekli Nuri Bey Abime... Ben yazılarını en başta okuduğum lezzet okumaya devam ediyorum. Bu yalan dünyada kırdıysam özür dilerim. Şunuda bil ben iki nickle hayatta yazı yazmadım. İkincisi öngörülerinle hiç bir zaman ne övdüm ne yerdim. Hatta uzun zaman yazmadığınız zaman gelmeniz için dua ettim1 TL 100 bin dolar olmadı demem, bir yazınız da öngörü tutmadı denizden. [ 1 TL 100.000 USD]. Konuyu saptırmamış. Derinleltirmişim. İŞİN GÜCÜN RAST GELSİN.
    Kusura bakma abi...Ben biraz ara vereyim...Ağır ilaç kullandığım için sinirler çok feci.

6.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Kusura bakma abi...Ben biraz ara vereyim...Ağır ilaç kullandığım için sinirler çok feci.
    Abi sen benim gözümde ressamın. Çiz be abi...

7. Şunu yazayım, siyaset pis bir iş ama bu kadar da olmaz.

https://teyit.org/analiz/fotograf-sa...-mi-gosteriyor

Sancaktepe Belediyesi’nde yönetimin el değiştirmesiyle çeşitli iddialar ortaya atıldı. Bu iddialar arasında belediyenin başkanlık katında bir jakuzi bulunduğu da vardı. Sosyal medyada paylaşılan bir fotoğrafın da bu jakuziyi gösterdiği iddia edildi.
    Tersine görsel arama sonuçlarında, görselin e-ticaret sitelerinde kullanıldığını görüyoruz. Bu sonuçlardan fotoğrafın reklam amacıyla kullanılan bir stok fotoğraf olduğu anlaşılıyor.
    Ak Partinin en başarılı, namuslu, dürüst ve merhametli belediye başkanına çamuru attılar. Yazıklar olsun.
    İsmail Saymaz, Sancaktepe'nin Alevi mahallelerine gidip, sorsun bakalım Şeyma Hanımı. Böyle gazetecilik olmaz.
    Alper Yeğin'in Seyit Rıza tweeti kayyumluk.
    Erken seçim olursa sonucu görürsünüz...

8.  Alıntı Originally Posted by burge Yazıyı Oku
    Hayırlı Bayramlar, Şimdiye kadar saygı ve hürmette kusur etmediğime inandığım Nurigobekli Nuri Bey Abime... Ben yazılarını en başta okuduğum lezzet okumaya devam ediyorum. Bu yalan dünyada kırdıysam özür dilerim. Şunuda bil ben iki nickle hayatta yazı yazmadım. İkincisi öngörülerinle hiç bir zaman ne övdüm ne yerdim. Hatta uzun zaman yazmadığınız zaman gelmeniz için dua ettim1 TL 100 bin dolar olmadı demem, bir yazınız da öngörü tutmadı demenizden. [ 1 TL 100.000 USD].Sizi avutmak içindi. Konuyu saptıramamışım
    . Derinleltirmişim. İŞİN GÜCÜN RAST GELSİN.
    Bunu tekrar başa alayım. Tekrar kusura bakma abi...Gittim ben. Köpek ısırdı beni.

Sayfa 1920/1951 İlkİlk ... 9201420182018701910191819191920192119221930 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •