Sayfa 1895/1951 İlkİlk ... 89513951795184518851893189418951896189719051945 ... SonSon
Arama sonucu : 15602 madde; 15,153 - 15,160 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. https://twitter.com/politicturk/stat...58181184303441

Politic Türk
    @politicturk
    ·
    2s
    Hollanda'da yaşayan Mehmet A. isimli Karabük'lü şahıs bisikletini çiftlik etrafına bıraktıktan sonra çiftliğe girip Laura ismindeki ineğe defalarca tecavüz etti, Çiftlik sahibi Erwin şüphelenip etrafa kamera yerleştirince olay ortaya çıktı.
    Karabük'le ilgili haberleri çıkaranlar DGSE bağlantılı kişiler. Amaçları Karabük halkı ile öğrencilerin arasını açmak, hatta çatışmaklar çıkarmak, öğrencilerin buradan kovulmaları hatta linç edilmeleri isteniyor.

https://www.ntv.com.tr/turkiye/karab...oUWMLhrszPehdg

Karabük'te katledilen Gabonlu Dina'nın davasında ara karar açıklandı
    Gabon uyruklu Jeannah Danys Dinabongho Ibouanga'nın ölü bulunmasına ilişkin soruşturmanın ikinci duruşmasına katılan anne Jessica Santda Makemba Panga, kızıyla yaptığı son görüntülü görüşmede kızının Olivia isminde biri tarafından 2 kez rahatsız edildiğini belirtti. “İşlemediğim bir suç için yargılanıyorum.” diyen cinayeti şüphelisi Dursun A.'nın tutukluluk haline devam kararının verildiği duruşma 29 Nisan 2024 tarihine ertelendi.
    Senegal, Çad ve Gabon'lu öğrenciler getirilmiş Karabük'e. Bu ülkeler Fransız sömürgeleri ve biliyoruz ki Fransa bu bölgelerden kovuluyor. İngiltere'ye sonra sıra gelecek. Bu sebeple İngiltere, Fransa ile birlikte hareket ediyor.
    Abd istihbaratı, Cıa değil, Türkiye üzerinden bu ülkelere yerleşecek.
    Karabük'teki bu öğrenciler, okullarını bitirdikten sonra ülkelerine dönecekler ve devletlerinde kilit görevler alacaklar.
    Şuan operasyonun ''çengel atma'' devresindeyiz.
    Kullanılacak elemanlar tespit ediliyorlar. Zaafları, eğilimleri belirleniyor. İleride kullanılmak üzere pek çok görüntüleri çekiliyor.

Türkiye'nin ulusal çıkarları için, dedikodular, çıkan haberler durmalı, bunları çıkaranlar buralardan bir an önce defedilmeli. Karabük halkı ve öğrenciler arasında iyi ilişkiler tesis edilmeli. Buraya İran ve Afganistan üzerinden gelenler de var. Bunlar da iyi etüde edilmeli, bakarsınız Devrim Muhafızlarıyla bağlantıları çıkar. Hakan Fidan bakacak bu işlere. Onun seçim çalışmalarında işi olmamalı.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. https://www.akdenizgercek.com.tr/kar...rtalik-karisti

İtiraf Sayfası’ndaki öğrencilerin ‘itirafları’ şu şekilde
    Bir öğrencinin attığı itiraf şu şekilde, 'Admin utancımdan sahte hesap ile yazıyorum lütfen paylas herkes bilinclensin. Gecen hafta Nijeryalı biriyle birlikte oldum allah cezamı verdi ve şuan yüzüm ve genital bölgem uçuk doldu. Feci kaşınıyor. Hastalık kaptığımı düşünüyorum. Lütfen paylaşta arkadaşlar korumasız kimseyle bisey yasamasin. Utancımdan hastaneyede gidemiyorum ailem e nabızdan falan görür diye off'

Bir başka öğrenci, 'Arkadaşın yazmış olduğu konudan müzdaribim genital bölgem sivilcelendi ve tahriş oldu korunmadan ilişkide bulanmamanızı tavsiye ederim randevuda bulamadım acile gidicem umarım virüs kapmamışımdır lütfen gizli olsun'
    Başka bir öğrenci ise, 'Admin gizli olsun. Rastalı 1.70 boylarında balık etli bir z*nci kız var, ilişkideyken aniden dışkısını yapı verdi. Hastayım. Çok çok kötüyüm şuan lütfen insanlara söyle zencilerle birlikte olmasınlar. Burda olmayıp Afrika'da olan virüsler varmış.'

Diğer bir öğrenci ise hastane sonrası detayları payalaşarak, 'Admin güncelleme postu olarak atabilirsin: Arkadaşların yorumlarda söyledikleri üzerine hastaneye gittim HPV imiş dediklerine göre. Bunu üst birimlere bildirmeleri gerekiyormuş hemşireye yalvar yakar anca ikna edebildim. Medyaya düşersem babam beni öldürür diye. Yemin ederim hayla anlatırken elim ayağım titriyor. Neyse işte aşı falan derken kurtulduğumu ümit ediyorum. Burdan herkese seslenmek istiyorum yani ben böylesini beklemiyordum gerçekten şok oldum ama bu hastalıklara afrikalılar bağışıklık sahibiymiş ve direnebiliyormuş. Olan bize oluyor. Lütfen uzak durun arkadaşlar yeminle babamın yüzüne nasıl bakacağım bilmiyorum. Çocuğa diyorum sen hastaymışsın çocuk sırıtarak bilmem diyor' dedi
    Yalan dolan. Halkla öğrenciler karşı karşıya gelmemeli.

3. İzlenebilir....

4. https://futureflow.life/hyundai-ioni...i-ozellikleri/

Hyundai IONIQ 6 fiyatı yarı yarıya düştü!
    Toyota hibritlere bakıyordum. Bunu da beğendim.

5. Bursa da Chp'ye geçti gibi...

6.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Bursa da Chp'ye geçti gibi...
    Ankara ve İzmir'de 10 puan fark var. İstanbul'u İmamoğlu rahat kazanıyor. Eskişehir'le alakalı hiç anket görmedim ama Chp kazanır orayı. Akp belki Hatay'ı kazanır, Chp de kazanabilir, başabaş. Balıkesir de başabaş.
    Her yeri kaybederse, 2028'e kadar dayanamaz, erken seçime gitmek zorunda kalırlar.

7. https://twitter.com/metropolmedya_/s...70628242809162

Metropol Haber
    @metropolmedya_
    Bir kadın Hz. Meryem olduğunu iddia ederek şeyhliğini ilan etti.

8. https://twitter.com/yekvucutcom/stat...02045500383404

Yekvücut
    @yekvucutcom
    Ekrem İmamoğlu, insanların seçme ve seçilme hakkına göz dikti.

"Kabul etmiyorum."

"Sarıyer’de veya başka ilçede bağımsız adayı kabul etmiyorum."
    Nasuh Mahruki'ye söylüyor. Partiyi satanlar, arkadan hançerleyenler, hainler hepsi kayıtlı. Para sayma videoları yayınlandığında hepsi tespit edildi. Sandılar ki, İmamoğlu kazanamaz, harcanır, eski hamam eski tas devam ederiz.
    Hamamböceği gibi ezileceksiniz.

Mezhepçi, bölücüler olmadığında milliyetçi, muhafazakar seçmen nasıl oy veriyor, buyur abi...
    Chp seçim kazanamazmış. Bu lafı da o mezhepçiler uydurdular. Hadi urdan.

Sayfa 1895/1951 İlkİlk ... 89513951795184518851893189418951896189719051945 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •