Sayfa 1939/1951 İlkİlk ... 9391439183918891929193719381939194019411949 ... SonSon
Arama sonucu : 15602 madde; 15,505 - 15,512 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. Istakozcu Şebnem'e milletvekilliği yolunu açan Suluman Soylu.
    "Sadece 120 terorist kaldi" roportajini yapan Sebnem.
    Isin icinde is var abi.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. lyl_smrc
    @lyl_smrci_
    Yaz geldi havalar ısındı, bi Cabrio almak lazım şimdi dedim ve gittim aldım.

6x200=1.200€

"Asgari ücret 2.016€"

#Peugeot

3.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Istakozcu Şebnem'e milletvekilliği yolunu açan Suluman Soylu.
    "Sadece 120 terorist kaldi" roportajini yapan Sebnem.
    Isin icinde is var abi.
    Yesin afiyet olsun HARİTAYI KIRMIZIYA boyayanlar her gün rakı balık yiyor oda yesin nolmuş...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Yesin afiyet olsun HARİTAYI KIRMIZIYA boyayanlar her gün rakı balık yiyor oda yesin nolmuş...
    Yesin tabii ki de niye sosyal medyadan paylaşıyor?

5. Tarih ve Politika
    @tarihpolitika
    Yunanistan'da 'Nüfus Çöküşü' Bekleniyor

Ani ve beklenmedik ölümler ülke genelinde artmaya devam ederken, doğurganlık oranları uzmanların daha önce mümkün olduğunu düşündüğü seviyelere gerilerken, Yunanistan'ın “nüfus çöküşü” yaşayan ilk ülke olacağı tahmin ediliyor .

Kalp yetmezliği, felç, kan pıhtıları ve diğer açılardan sağlıklı gençler arasındaki hızlı başlangıçlı kanserler, Yunanistan'da ölüm oranlarının hızla artmasına neden olurken, genç erkek ve kadınlarda doğurganlık düzeyleri de doğum oranının tabana düşmesine ve en düşük seviyeyi kaydetmesine neden oldu. neredeyse bir yüzyıldaki doğum sayısı.

Nüfus azalması olarak da bilinen nüfus çöküşü , bir toplumda yaşayan insan sayısının ani ve geri döndürülemez bir şekilde azalması olgusunu ifade eder.

Artık Batı medeniyetinin beşiği olan Yunanistan, küresel elitin çok yönlü nüfus azaltma gündeminin kurbanı olan ilk ülke olma yolunda ilerliyor.

6. Hüseyin Hatemi-hukuk
    @Elifhevav
    İran'a karşı bütün küfr cephesi birleşirse bu sıkı müslümanlar,küfr cephesine asker yazılmak için birbirlerini ezerler iran ihtiyatlı davranmasın da ne yapsın ey münafıklar? Yardım gelirse putinden belki de çin ve kuzey koreden gelir şimdi kükreyenlerin münafık olmayanları için sıçan deliğinin biri bin paraya olur,meğer ki Mehdi ve Mesih zuhur ede!
    Şimdi bu doğru değil. İran'ın saldırısı sonrası mesela Almanya'dan hiçbir yorum gelmedi. Abd'den yapılan açiklamaların satir aralari iyi okunursa, söylenmek istenenin öyle olmadıgini anlarsiniz. Takip etmedim acaba Azerbaycan nasil bir aciklama yapti? Çünkü saldiri sonrasi, iki ulkeye surekli siber saldirilar yapildi, halen de yapilmaya devam ediliyor: Almanya ve Azerbaycan.
    Halbuki, Almanya, Israil'in Gazze'ye yaptiklarina destek vermisti.
    Bakiniz Abd demiyorum, Pentagon, Iran'in kadim dostudur. Aynen Almanya gibi.
    Ama ilk cümle dogru. Şii- Sunni düşmanlığının bu derece olduğunu bilmiyordum.

Allah'ın bir kulu
    @seriat_1982
    ·
    14 Nis
    Şia mezhebinin akidesini biliyormusunuz? Hz. Aişe annemize, Halifelerimiz Hz. Ebubekir, Hz. Ömer, Hz. Osman efendilerimize ana avrat küfür ederler sürekli. Namaza başlarken de bunu yaparlar, böyle bir akide yi desteklemek onlara ortak olmak demektir.Ahiretinizi yakmayin.Araştırın
    Hüseyin Hatemi-hukuk
    @Elifhevav
    ·
    14 Nis
    Yalancıya, Hakk 'ı yalanlayayana mrûz-i mahşerde veyl olsun
    Türkiye'de Şii camileri var, giderseniz "Allah'ın bir kulu" nun yalan soyledigini görebilirsiniz. Türkiye ve İran'ı savastirmak isteyenler işte buradan ilerleyecekler.
    Bu devirde, bu düşmanlık halen nasıl devam eder?
    Şimdi Hatemi Hoca da fazla bilmiyor. Israil, 2010 oncesi, Lubnan'da Hizbullah'a saldirdiginda, Hizbullah'a giden fuzeler Turkiye uzerinden gecti.
    Ayni donemde, netten ararsaniz bulursunuz, Tayyip Agam, Israil Devlet Basbakanina randevu vermemisti Ehud Olmert'ti galiba.
    Abi şimdi ortadoguda Israil, Turkiye ve Iran ayni tarafta.
    Hatemi Hoca diyor ki, Iran'a Çin'den yardim gelir. Daha bir kac ay once, Iran, Pakistan'i fuzeyle vurdu. Pakistan demek Çin demektir. Turkiye, Somali'de Es Sebap denilen teror örgutunu vurdu. Bu teror orgutunun arkasinda Çin var.

Burada sorun, Israil yönetimi. Israil, batinin kopegidir. Kurulus amaci budur.
    Abd artik ortadogudan cikiyor, Abd olmadan Israil'in varligini surdurmesi mumkun degil. Ben bunu yillardir yaziyorum. Israil balondur.
    Bunlar 70 yildir, "yenilmez Israil", "Yahudiler dunyayi yonetiyor" propagandasi yapiyorlar. Bu salaklar kendileri de inaniyorlar buna.
    Oyunun kurali secim ve demokrasi, bu yuzden asiri sertlik yanlisi yoneticileri seciyorlar, bu fasist kopekler de katliamla, soykirimla cozeceklerini saniyorlar.

Sorun köpeğin kudurmus olmasidir. Once fasist kopek Netanyahu gitmeyecek, geberecek, aynen o Galant denilen ******ta geberecek. Sonra bakacagiz tedavi olabilir mi diye.

Aywaaa...!

Son haçlı seferi protestanların be yaaa...!
    Birinci dünya savaşında başladılar. Bizi yendiler. Şu an için sürüyor..

Protestan haçlı seferinin suç ortakları bazı arap kabileleri, figüranları da bu siyonist yahudiler....
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

8.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Aywaaa...!

Son haçlı seferi protestanların be yaaa...!
    Birinci dünya savaşında başladılar. Bizi yendiler. Şu an için sürüyor..

Protestan haçlı seferinin suç ortakları bazı arap kabileleri, figüranları da bu siyonist yahudiler....
    Abi 1.dünya savaşında Almanya ve İngiltere savaştılar. İkisi de Protestan. ))))))

Sayfa 1939/1951 İlkİlk ... 9391439183918891929193719381939194019411949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •