Sayfa 1852/1951 İlkİlk ... 85213521752180218421850185118521853185418621902 ... SonSon
Arama sonucu : 15602 madde; 14,809 - 14,816 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. https://twitter.com/ultimatoms/statu...32412087300570

Ultimatom
    @ultimatoms
    Kurum'a ''10 sene önceki kendinize şu anki aklınızla ne söylemek isterdiniz?'' sorusu soruldu. Kurum önce soruyu anlamadı, sonra da alakasız bir cevap verdi.
    Linkte video var. Bende bile beter durumda.

Ahmet
    @AhmetBeyefendi
    ·
    8s
    💭 Bu adam kaçaklar dahil 20 milyon insanın yaşadığı, konsolide bütçesi 516 milyara ulaşmış (bazı ülkelerden büyük) bir metropolü yönetebilecek zeka ve donanımda değil. Çok yetersiz.

Bunu aday olarak tercih eden bu gerçeği bilmiyor olamaz.
    Tabii ki, kaybetsin diye aday yapıldı. Normal şartlarda İmamoğlu'nun kazanması mümkün değil, rakamlar ortada.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. ZAM Haber
    @ZAMajans
    İstanbul Taksiciler Odası ve Türkiye Şoförler Federasyonu’ndan Eyüp Aksu dahil 11 kişi hakkında devleti 105 milyon lira dolandırmaktan yolsuzluk davası açıldı.

Bilirkişi Raporu: “Söz konusu usulsüzlük ve zimmete para geçirme, dolandırıcılık eylemlerinin TŞOF’da organize bir biçimde gerçekleştirildiğini düşünmekteyiz.”

3. Ahmed Raci
    @fahmethilmi
    Nusretiye Camii’ne bir mahya asacak olsaydınız ne yazardınız?
    bahattin yucel
    @bahattinyucel
    ·
    23 Nis 2021
    Buna izin verenlere, bu rezil yapıyı İnşa edenlere binlerce kez yuhhh.
    Ziynet SAYAN
    @ZiynetSAYAN
    ·
    23 Nis 2021
    ".... Allah sizi ıslah etsin !...."

4. https://twitter.com/NaziffAy/status/1766882440365142484

Nazif Ay
    @NaziffAy
    İLAHİYATÇI OLARAK ORUÇ TUTMAYACAĞIM.
    Din Diyanet Ahlak ve Mutluluğun olmadığı şartlarda oruç dahil hiçbir ibadet yapılmaz. İnsanların zorunlu din dersleri ve Çedes baskısı ile zorla kindar dindar yapılma siyasetinin geçerli olduğu dönemlerde ibadet olmaz.
    #Ramazan #رمضان_مبارك📷
    𐩣𐩰𐩺𐩵 مفيد يوكسل الحيدري الشافعي Müfid Yüksel
    @mufidyuksel
    ·
    9d
    Kimse sizi oruç tutmaya asla zorlamıyor. Burada niye insanların yüzüne hakaret edercesine ilan ediyorsunuz. Bu ilanınız ve hele İlahiyatçı olmanız bizim nazarımızda size yönelik hiç bir artı değer kazandırmaz, eksi değerden başka. Komplekslerinizi kendinize saklayın.

5. BPT
    @bpthaber
    ·
    1 sa
    Nesli tükenen mamut dünyaya tekrar geliyor.
    Hiç hayırlı bir haber değil bu. Bu haberden sonra Targeryanlar gelir:

6. - Rusya'nın Amerika Birleşik Devletleri Büyükelçisi: “Batı bizi 3. Dünya Savaşı'na doğru sürüklüyor.”
    - Macron: “Savaş çanları çalıyorsa korkak olmamalıyız.”
    - Çek Cumhurbaşkanı: “Güçlerimiz Ukrayna'ya girmeye hazır.”
    - Putin: “Batının her bölgesini vurabilecek silahlarımız var.”
    - Macron: “Özel Kuvvetlerimiz Putin için hazır.”
    - Rusya, Çin ve İran Ortadoğu'da ortak askeri tatbikat yapacağını duyurdu.
    - Çin Devlet Başkanı, silahlı kuvvetlerine denizdeki askeri çatışmalara hazır olma çağrısında bulundu.
    - Rus medyası, 'NATO güçleri Ukrayna sınırını geçmeye cesaret ederlerse onları bekleyecek olan şey budur' başlıklı video yayınladı.

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Bu HDP'li Erivan mukimi Karabağ savaşı sırasında beni engelledi.
    Ondan beri yazılarını göremiyorum.
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

8.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Bu HDP'li Erivan mukimi Karabağ savaşı sırasında beni engelledi.
    Ondan beri yazılarını göremiyorum.
    Beni de engellediydi. Epey sonra nedense engeli kaldırmış.

Ben buna dedim ki, 1915'de Ermenilerin başına gelenler, zamanın Ermeni kurmaylarının yaptığı korkunç bir stratejik hataya dayanır. Bu strateji, Azerbaycan'daki petrol kuyularını havaya uçurarak, İngiltere'yi Büyük Ermenistan'ın kurulmasına zorlamaktı. Bu strateji feci şekilde ters tepti, Ermeniler bir hesap görmek istiyorlarsa, bu hesabı Londra ile görmeliler.

İngiliz çakalı; aynı coğrafyayı, Ermenilere Büyük Ermenistan, Kürtlere de Büyük Kürdistan diye satmış.

Fakat Filistin'de Yahudiler, kurdukları paramiliter örgüt Hanagah ve askeri kolu Irgun vasıtasıyla, İngiliz karakollarını basıp, İngiliz askerlerini öldürerek, İngiltere'yi yıldırıp İsrail'i kurabildiler.

Ermeniler başaramadı, acaba Yahudiler nasıl başardı?

Sayfa 1852/1951 İlkİlk ... 85213521752180218421850185118521853185418621902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •