Sayfa 1922/1951 İlkİlk ... 9221422182218721912192019211922192319241932 ... SonSon
Arama sonucu : 15602 madde; 15,369 - 15,376 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. Senin formulu de öğrenmekte fayda görüyorum.
    Selamlar be yaa...!
    Yazdım abi...
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Antalya'da teleferik kazasında kabin parçalandı: Ölü, yaralı ve mahsur kalanlar var
    Antalya'nın Konyaaltı ilçesinde devrilen teleferik direğine kabin çarptı. Parçalanan kabinde 1 kişi hayatını kaybederken 2'si çocuk 7 kişi de yaralandı. Teleferik kazası sonrası diğer kabinlerde mahsur kalan 184 kişi için çalışmalar devam ederken tahliye çalışmaları sırasında 3 kişi daha yaralandı. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya , 15 kabindeki 112 kişinin başarıyla kurtarıldığını açıkladı. Kazayla ilgili adli soruşturma başlatılırken, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek teleferiğin yıllık ağır ve rutin bakımlarının yapıldığını söyledi.

Derhal istifa etmeli belediye başkanı ileri demokrasi bunu gerektirir...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Antalya'da teleferik kazasında kabin parçalandı: Ölü, yaralı ve mahsur kalanlar var
    Antalya'nın Konyaaltı ilçesinde devrilen teleferik direğine kabin çarptı. Parçalanan kabinde 1 kişi hayatını kaybederken 2'si çocuk 7 kişi de yaralandı. Teleferik kazası sonrası diğer kabinlerde mahsur kalan 184 kişi için çalışmalar devam ederken tahliye çalışmaları sırasında 3 kişi daha yaralandı. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya , 15 kabindeki 112 kişinin başarıyla kurtarıldığını açıkladı. Kazayla ilgili adli soruşturma başlatılırken, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek teleferiğin yıllık ağır ve rutin bakımlarının yapıldığını söyledi.

Derhal istifa etmeli belediye başkanı ileri demokrasi bunu gerektirir...
    Katılıyorum. Muhittin Böcek'in ikinci dönemi, yeni seçim oldu mazeretine sığınamaz.

Bu da var:

Alper Yeğin
    @alperyegin_
    Başını dik tut ciğeram Bizim alnımızda kara leke yok.. Varsın Buğday Meydanı bugün bize Kerbela olsun..Seyit Rıza

Siber Zorbalıkla ve Nefret Söylemiyle Mücadele
    @nefretekarsi
    ·
    11 Nis
    Maruz kaldığı alçakça cinsiyetçi saldırı nedeniyle
    @Basak__Demirtas
    'a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Daha önce pek çok kadına yönelik nefret paylaşımlarında bulunan fail yakalanmalı, hukuki süreçler hızla işletilmelidir.
    @nefretekarsi
    dayanışma yaşatır!
    Bunlar da samimi değiller. Samimi olsalar, üç çocuk annesi bir kadın olan Şeyma Döğücü'ye de sahip çıkarlardı.
    Nerede jakuzi?

Chp, genel seçimlerde iktidar olmak istiyorsa, parti içinde ciddi temizlik yapmalı. Ben 23 sene sonra oy kullandım, Chp'ye oy vermedim, İmamoğlu'na verdim.
    Parti içinden temizlenecek olanlar, İmamoğlu ile Mansur Yavaş'ı karşı karşıya getirmek isteyeceklerdir. Başka şansları yok.

4. https://www.cumhuriyet.com.tr/dunya/...edildi-2195380

Pazarcıydı, milyarder oldu... İdama mahkum edildi!
    Vietnam'da bir mahkeme, emlak kralı Truong My Lan'ı, ülkenin kayıtlara geçen en büyük dolandırıcılık vakası olan 304 trilyon dongluk (12,46 milyar dolar) dolandırıcılık suçlaması nedeniyle idama mahkum etti.

Çok önemli haber. Yeni seçilen belediye başkanları ve siyasi idareciler çok iyi okumalılar. Kesinlikle yolsuzluk yapmamalılar. Tüm dünyada ekonomik sıkıntılar artıyor, artmaya da devam edecek. İdamlar bile yeterli olmaz, halklar linç ederler.

5. Ayva gübek burayı dolarda bilmem ne kaçınılmazda kavga etmeyesiniz diye açmıştım. Ziktir et milleti topiğin hakkını ver hakkını...

6. Çakal erik suyu...

7.  Alıntı Originally Posted by onbirinci köy Yazıyı Oku
    Ayva gübek burayı dolarda bilmem ne kaçınılmazda kavga etmeyesiniz diye açmıştım. Ziktir et milleti topiğin hakkını ver hakkını...
    Happy gerçekten sen misin? Uuşş geldin be ya...Vallahi çok sevindim.
    Çakal erik suyu haşat etti beni. Nasıl da kayboldun? Özlemişim be ya...
    İşaallah sağlığın yerindedir.

8. İyi be ya...

Sayfa 1922/1951 İlkİlk ... 9221422182218721912192019211922192319241932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •