Sayfa 414/1951 İlkİlk ... 3143644044124134144154164244645149141414 ... SonSon
Arama sonucu : 15602 madde; 3,305 - 3,312 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. Con Sinov
    @lordsinov
    Size bir kehanette bulunayım:

Ne zaman olur, ne şekilde olur bilemiyorum fakat günün sonunda HDP'nin Türk siyasetinde en nefret ettiği, en çok düşmanlık beslediği parti CHP olacak. Bunun çok temel ve sarsılmaz nedenleri var. Hepimiz bu dediğimin gerçekleştiğini göreceğiz.
    Con Sinov
    @lordsinov
    ·
    21s
    @lordsinov
    adlı kişiye yanıt olarak
    Genç arkadaşlar bu genç yaşlarına rağmen pek çok şey gördü. Belki de 50 yıllık siyasi yaşama sığamayacak kadar badireyi son on yılda yaşadı.

Ama hala görmedikleri bir siyasi gerçek var. Tanık olmadıkları bir siyasi döngü var. O olunca bu dediğim yaşanacak. Sadece o kaldı.
    Con Sinov
    @lordsinov
    ·
    21s
    Dipnot: Bu dediğimden askeri darbe iması çıkarılmaması için bir üst tweette bilhassa siyasi gerçek ve siyasi döngü ifadesini kullandım. Bahsettiğim şey hiç öyle şey değil. Tamamen siyasidir ve olacaktır.
    Chp didin mi her şey olabilir. Hadi bakalim...
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. AB Dış Politika Yüksek Temsilcisi Joseph Borrel "Dünyanın geri kalanındaki insanlar aç kalırken, milyonlarca ton buğdayın Ukrayna'da bloke kalması düşünülemez. Açlık bir savaş silahı olarak kullanılmamalı." dedi.

3. Abi pek çok haber okudum. Dezenformasyon rekor düzeyde. Kanaatim şudur, açık yazmak yassaq:

Turkiya'da ekim ya da kasımda erken boşanma olacak...

4.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Bugün bu haber yayıldı. Bir tane daha gözüme çarptı.

ağustos diyelim biz.. borsa bu şekilde düzeltmesini de yapar.. hem seçim üstü bir "ver mehteri" durumu kimileri için + puan olacaktır.. (yunan adaları meselesi)

5. Bu hafta benim dikkatimi çeken bir ziyaretçi Ankara'ya geliyor. Prens Selman öne çıkarılsa ve ona yağ cekmek icin, Kizilay'daki Somali Lokantası'nin tabelası beyaza boyansa da bence dikkat çeken ziyaretci Abd Hazine Bakani'dir.

Bunlarin disinda Ingiliz ve Israil disisleri bakanlari da gelecekler.

6. Bu da var. Dikkate almayiniz.

7. Türkiye Gazetesi yazarı Necmettin Batırel, "1 yıl içinde cari açık tarihin sayfalarına gömülecek, döviz baskısı ortadan kalkacak, TL gerçek değerine kavuşacak, enflasyonun esamesi okunmayacak. 2023'te Türkiye yeniden doğacak. Düşmanlar kahrolacak, dostlar sevinecek" dedi.
    1 TL enaz 100 bin dolar olacak. Ama bunun bir faydası olmayacak. Türkiye zaten borcunu ödemez.
    Ortalik toz duman olduktan sonra cari acik olmasa ne olacak?

8. İlhami Işık
    @dunya20101
    ·
    36d
    Güzel insanları
    Ödüllendirmeleri gerekirken ceza vermeye çalışıyorlar.
    Günde 30 adet kadar fatura ödeyen dostum ve güzel insan
    Sizin önünüzde saygıyla eğiliyorum
    Ne olur hiç değişmeyin.
    Ah be güzel abim, niye çogu Diyarbakir? Neyse, ne olursa olsun olumsuz bir şey yazmayayim.

Sayfa 414/1951 İlkİlk ... 3143644044124134144154164244645149141414 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •