Sayfa 1910/1951 İlkİlk ... 9101410181018601900190819091910191119121920 ... SonSon
Arama sonucu : 15602 madde; 15,273 - 15,280 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. FSB, "#Crocus'a düzenlenen terör saldırısını kimin organize ettiğini öğrendiklerini" açıkladı..

FSB Direktörü Alexander Bortnikov, "İstihbarat servisleri Rusya Federasyonu'ndaki terör eylemlerini düzenleyenleri biliyor" dedi..
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

3. Robin Brooks
    @robin_j_brooks
    ·
    42d
    Markets won't like the election result in Turkey. They were hoping for an end to election-related stimulus and a return to orthodoxy. This result sends the opposite signal. Markets will see this as keeping Turkey in perpetual election mode. More pump-priming. More devaluation...
    Hadi ordan. Kel Mehemmed ortodoks politikalara dönmüştü. Seçim teşvikleri de verilmedi. YRP ile anlaşılsa sonuç yine böyle olmayacaktı. Bunu ön göremediler mi? Ben neticenin böyle olacağını bildim ve bu başlığa da yazdım. Onlar bilemediler mi?
    Tayyip Ağam bilerek kaybetti. Çünkü dış dinamik böyle istedi.
    Bir saat önce de Tayyip Ağam, 4 ülke devlet başkanlarıyla görüştü.
    Ben seçim sonucunun böyle olacağını bilerek, borsa 10 bin olacak dedim.
    )))))))))))
    Tayyip Ağamı suçlayan var mı?
    Ortada bir başarısızlık yok, çok büyük bir başarı var.

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku

Kerkenez gibi gülüyorlar. Bu oyla 25 vekilleri var.
    Milletvekili seçimlerinde chp'nin dışinda olsalardı belki 25 milletvekilleri olmazdı ama bugün belki %5'ten fazla reyleri olurdu..
    2028 için toplumda bir umut kalırlardı.

Hayırlısı be yaaa...!
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

5. Emrah Gürelli
    @EmrahGurelli
    Herhalde kısa ve orta vade içinde erken seçim ve referandum tartışması bitmiştir mevcut görüntü ile. Bu seçim tablosunun öngörülmediği ile ilgili varsayımda bulunanlar ciddi hata yaparlar..

Ekonomide gelinen noktadan halkın çoğunluğunun olumsuz etkilendiği zaten rakamlar ile ortada. Enflasyonu kontrol altına almaktan başka çare yok. Seçim sonuçlarının bu konuda kararlılığı pekiştirmesini ümit ederim. HERKESİN MENFAATİ açısından zaten başka bir alternatif yol olduğunu düşünmüyorum. Bu yolda hata yapılmamasını temenni ederim…Sadece ekonomiye odaklanmak zorundayız….
    Songür Ulus
    @songurulus
    Tam tersi süreç daha da hızlanacak. Önce referandum gündeme gelecek sonra güvenoylaması seçimi olacak. Ekonomi ekibinde değişiklik ile başlar hikaye. Biri faturayı yüklenecek.
    Cemal X
    @CemalX9
    ·
    2s
    Evet, erken seçim ihtimali iktidar için bitti ama muhalefet için bundan sonra gündem erken seçim.

İmamoğlu CB adayı olsaydı kazanırdık söylemi güçlenir ve her fırsatta erken seçim dillendirilir.
    Emrah Gürelli
    @EmrahGurelli
    ·
    2s
    Muhalefet isteyince seçim olmuyor bana siyasi yorum yaptırmayın, rica ediyorum.
    Cemal X
    @CemalX9
    ·
    2s
    Ayrı fikirde değiliz ki Emrah Bey.
    Siyasi bir yoruma da gerek yok.

Hem futbol hem siyaset burada bir bataklığa dönüyor.

Geçmiş tecrübeler bize bunu söylüyor. Dile getirdiğim bu tarihsel tecrübe.
    Deniz
    @Denz90394032
    ·
    2s
    Şimşek kalıp acı reçete uygulayınca akp %10 luk parti olacak ama siz pekiştirme olarak yorumluyorsunuz, ben anlayamadım herhalde..

bunu böyle devam ettirmek manyaklık olur rte için
    Emrah Gürelli
    @EmrahGurelli
    O sizin görüşünüz, enflasyonun kontrol altına alınması sonucu oluşması muhtemel siyasi tabloyu kimse öngöremez, aynen 1 hafta önce yerel seçim sonuçlarını çoğunluğun öngöremediği gibi. Siyaset yorumu yapmıyorum, ülkenin menfaatinin önceliklenmesi gerekli diyorum, başka seçenek yok ekonomik olarak. Sizin anlamakta zorlandığınız bu…
    ''Ekonomik olarak başka seçenek yok'' ne demek? Siyaset olmadan ekonomi olmaz. CB koltuğunda oturan Kılıçdaroğlu ile Tayyip Ağamın pazarlık güçleri aynı mıdır? Bir konuda mutabık olmamız lazım, dış dinamik vardır.
    Dış dinamik, Türkiye'de kaos istemez. Öyle ise Türkiye finanse edilir.
    Emekliler, eyt, kademeli emeklilik vs gibi konular, seçimlerden sonra da gündeme gelebilir.
    Bir şeyden eminiz, Tayyip Ağam diktatör değilmiş, Akp seçim kaybedebilirmiş. Akp seçmeni de bunu olgunlukla karşılayabilirmiş.

6.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Milletvekili seçimlerinde chp'nin dışinda olsalardı belki 25 milletvekilleri olmazdı ama bugün belki %5'ten fazla reyleri olurdu..
    2028 için toplumda bir umut kalırlardı.

Hayırlısı be yaaa...!
    Abi Küreselcilerin hepsi bitti. Kılıçdaroğlu, Akşener, Davutoğlu, Babacan, Hüseyin Çelik, M.Ali Şahin, Bülent Arınç, bilimum Fetöcüler, Abdullah Gül de bunlara dahil. iŞte şimdi Mehmet Şimşek'in de defteri dürülecek.
    Chp'de ''müthiş değişim'' var sırada.
    Fatih Erbakan'ın önünü Tayyip Ağam açtı.

7. Junior Erbakan!!!

8.  Alıntı Originally Posted by hs37 Yazıyı Oku
    Junior Erbakan!!!

Sayfa 1910/1951 İlkİlk ... 9101410181018601900190819091910191119121920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •