Special Days Image
Sayfa 603/1951 İlkİlk ... 10350355359360160260360460561365370311031603 ... SonSon
Arama sonucu : 15602 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. Sondakika

Zaporijya nükleer santrali yakınlarında 4 büyük patlama meydana geldi. Halk bölgeyi hızla terkediyor.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. ABD

Enflasyonu düşürmek için 430 milyar dolarlik sübvansiyon yasa tasarısı kabul edildi.

3. Rıza Yıldırım
    @rz_yldrm
    ·
    3s
    Anlamakta çok zorlandığım bir husus var: CHP’nin rahatlıkla ulaşabileceği, beraber çalışabileceği bunca üst düzey eğitimli insan varken neden sürekli kasaba esnafı izlenimi veren insanları ön planda görüyoruz?

4. Ahmet Bedir Koyun
    @TCGFenerant
    ·
    22s
    Türk bayrağını yakan itlerin önümüzdeki günlerde seni beni yakmayacağını veya başımızı kesmeyeceğine inanan salaktır. Bu gün için Türkiye ve Türk halkına yönelik 1.nci tehdit Suriyeli muhalif adını verdikleri teröristler ve onların destekçileridir. Tarihe not düşeyim.

5. Doç. Dr. Muhammed Keskin
    @kardiyobey
    ·
    2d
    Havuzların çoğu kirli. Eğer kullanmak istiyorsanız:

-Bakımları sık yapılan, sakin havuzları tercih edin.
    -Su yutmamaya çalışın
    -Gözlük takın, burun ve kulak tıkacı kullanmaya çalışın.
    Bence hiç kullanmayınız. Temizliği iyi yapılanlarda da yoğun kimyasal kullanılır.

6. Deli Çavuş
    @delicavus_nth
    1-40 yaşından genç olan kardeşlerim siz benim şahidimsiniz. Seçime 2 ay kalaya kadar bekleyeyim dedim. Ancak şeref düşkünü olanlar kendilerini perde arkasında saklayıp mehmet ağar’ları (orijinalinde hafif) doğu perinçek’leri (Çin malı) önüme çıkararak enerjimi oraya…
    Doğu Perinçek hakkında bunu yazanı hiç ciddiye almam. Ahmet Özal, Doğu Perinçek ile tvye çıkmış, Perinçek'in suçlamalarına, ''siz Çin ajanısınız'' diye cevap vermişti. Derhal aynı tarafta olduklarını, bir şeyleri gizlemek için konuştuklarını anlamıştım. Boş. Tonla tweet atmış. Bunu görünce gerisini hiç okumadım.

7. https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...acagiz-1969094

Bakan Hulusi Akar’dan askeri hastanelerle ilgili açıklama: 'Önümüzdeki günlerde yola koyacağız'
    AKP, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından tüm eleştirilere karşın askeri hastaneleri kapatmıştı. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, konuyla ilgili AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı olduğunu belirtip önümüzdeki günlerde harekete geçeceklerini söyledi.
    Önemli haber...

8. Ceren Girgin
    @GirginCeren
    İşler kötüye gitmiyor, gerçek yeni ortaya çıkıyor...
    ''Korku ve Yalan İmparatorluğu'', yıkılıp gidecek.

Sayfa 603/1951 İlkİlk ... 10350355359360160260360460561365370311031603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •