Sayfa 1921/1951 İlkİlk ... 9211421182118711911191919201921192219231931 ... SonSon
Arama sonucu : 15602 madde; 15,361 - 15,368 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1.  Alıntı Originally Posted by burge Yazıyı Oku
    Abi sen benim gözümde ressamsın. Çiz be abi...
    Abi çizecek birşeyin olmadığın zaman tabiki de çizme, yalnız tat alıyoruz mahrumda bırakma bu lezzetten. Öz abimden yakınsın. Seviliyorsun. Kusura sen bakma, yazılarınla ampul gibi aydınlat ki, bulalım kendimizi boşlukta....

2.  Alıntı Originally Posted by burge Yazıyı Oku
    Abi çizecek birşeyin olmadığın zaman tabiki de çizme, yalnız tat alıyoruz mahrumda bırakma bu lezzetten. Öz abimden yakınsın. Seviliyorsun. Kusura sen bakma, yazılarınla ampul gibi aydınlat ki, bulalım kendimizi boşlukta....
    https://x.com/surrealistnot/status/1...LqYOjQeFA&s=09
    KELAMIN KUDRETİ...

3.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    İyi bayramlar abi...barbüratlar aynı be ya...
    bak, benim gibi biriyle bile gelip uğraşıyorlar. bence burge ve baddog nickleri aynı kişiye ait. başka nickleri de var. moderatör tespit edemez. seçim sonucunu doğru tahmin ettim, buna rağmen borsanın da 10 bin olacağını yazdım, neredeyse o da oldu. bak, adam gelmiş, ama diyor 1 TL 100 bin dolar olmadı. Böyle arka arkaya 2 mesaj yazmış ya, aslında başka bir başlıkta, arka arkaya 3 mesaj yazıyor, işte o zaman başı göğe eriyor. Ruh hastası olabilir, o yüzden diğer nicklerini yazmayacam. Çünkü, foruma yazı yazmak bana iyi geliyor. Belki ona da iyi gelir de iyileşir.
    Adalet olmayan yerde iman, merhamet olmayan yerde insan olmaz.
    Abi barbürat kullanıyorum ben, küfür etmek istemiyom be ya. Ayrıca tanıyanlar var, hanımlar da takip ediyorlar. İnsan utanıyor be ya. Lütfen bu iki nicki, burge ve baddog şikayet ediniz...Sol altta ünlem işareti var, oraya tıklayınız. Yeterli şikayet olursa, moderatör ceza vermese de forum ceza veriyor. Lütfen şikayet ediniz.

Bayramın mübarek olsun güzel insan....

Hisse nette başka nikim yok.....seni hep sevdik....seninle uğraşan yazımda yok....seni sever yazılarını okurum....elimden geldiğince bir daha burda yazmam....değerli forumdaşım...

Gerçekten çok üzüldüm....

Saygılar....sevgiler.....

4. Abi bunlar yazmayacam deyip, gelip yazıyorlar. Bu iki nick aynı kişiye ait. Bunları lütfen şikayet ediniz. Ben tekrar şikayet ettim.

https://twitter.com/dirilisyolunda/s...06473573241331

Linkte video var.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Aywaaa...!

Kalplerdekini bilemeyiz ki...
    Herkes kendi niyetinin karşılığını mutlaka bulur.
    Dert yok.

Ben güzel bakmayı (hüsn-ü zan) tercih ediyorum be yaaa...!
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

6.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Aywaaa...!

Kalplerdekini bilemeyiz ki...
    Herkes kendi niyetinin karşılığını mutlaka bulur.
    Dert yok.

Ben güzel bakmayı (hüsn-ü zan) tercih ediyorum be yaaa...!
    Abi şinci bu arkadaş, beni kendi gibi sanıyor. Geyik muhabbeti yapmak isteyebilirsin, ateyis kuzu taklidi yaparsın da benim durumum uygun değil. Ayrıca kuzu da ateyis değil. Adam remazanda Kuran'ı hatim ediyor be ya.Bak bir kere yazayım, bir daha yazmayacam. Artık ''duygu dilencisine'' döndüm, hiç öyle biri değildim.
    4-5 sene önce, iki ekran açık, kömür ve çelik piyasalarına bakıyorum, Sri Lanka borsasına bakıyorum, Nikei'ye de bakıyorum, aynı zemanda ampirik formüllerle acayip hisaplar yapıyorum, bizim borsa sabah nasıl açılır, yüklü pozisyonum var, nerden satacağımı planlıyorum. Çok derun düşünceler içindeyim. Bu arada forum da açık. Aniden 3-4 kişi geldiler, başladılar makara kukara yapmaya.
    Arka arkaya mesajlar yazıp duruyorlar. Sinirlerim bozuldu, ekrana bakarken, mesajlar birbirine karışmaya başladı, başım dönüyor.
    Abi ekrana odaklanmaya çalıştım, bu sefer ekrandaki mesajlar, ekranın dışına çıkıp, yukarıya doğru yükselmeye başladılar.
    Neredeyse mesajlar bana fiziksel saldırıya geçecekler. Çok acayip be ya...
    Sonra yavaşça kalktım, banyoya gittim, istifra ettim. Başımı soğuk suyun altında tuttum, sonra bir havlu alıp, yere oturdum, öyle sabah oldu. Sabah hastane, tomografi, falan filan. Teşhis uzun sürdü, neticede uzun süredir, antiepileptik, hipnotik ilaç kullanıyorum.
    İyiyim şimdi. Forumun çok faydası oldu. Happy burayı açtı, bizi bırakıp gitti. Ondan, senden, diğer arkadaşlardan herkeşten Allah razı olsun be ya.
    Dohtur, derun düşüncelere dalma didi ama tamamen iyileşip, ilaçları bırakacağım bir stratejim var.
    Ayrıca, uzun süredir kullandığım ilacın, karaciğer üzerinde harabiyetini ortadan kaldıran bir icadım var.
    Safra kesesi ve böbrekleri de düzeltebilir.
    Ben kimyacıyım be ya hey gidinin heyyy...

7. Abi şinci tamamen iyileşeyim, undan sonra gel, sidik mi yarıştıraceyn, makara mı yapaceyn, hepsine varım.
    Ama yukarıdaki gibi 3 tene mesajı arka arkaya yazarsan, ben undan korkuyom abi...
    Mesajlar saldırabilir yani...

Bu arada enabızı açınca, ''kanser erken teşhisi için, tetkiklerinizi mutlaka yaptırın'' şeklinde bir kamu spotu çıkıyor.
    Bakınız özellikle hanımlar, kadın doğumla alakalı planları ve kontrolleri olanlar kesinlikle aksatmasınlar.
    Kadın doğum ve onkolojiyi kilitleyebilecek bir dalga olabilir diye defalarca yazmıştım.
    Herkeşe iyi bayramlar.

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    A.....

Dohtur, derun düşüncelere dalma didi ama tamamen iyileşip, ilaçları bırakacağım bir stratejim var.
    Ayrıca, uzun süredir kullandığım ilacın, karaciğer üzerinde harabiyetini ortadan kaldıran bir icadım var.
    Safra kesesi ve böbrekleri de düzeltebilir.
    Ben kimyacıyım be ya hey gidinin heyyy...
    Balıkçı Doktor diye bir arkadaş vardı 2008'lerde yazardı....
    Çoktandır yazmıyor.
    Guneysu'nun arkadaşı.
    Kilolu bir doktor.
    Kendisi uygulamış, memnun kalmış.
    Bana haftada iki tane enginar ye karaciğerinde problem olmaz demişti.
    Uyguluyorum..
    Memnunum...

Senin formulu de öğrenmekte fayda görüyorum.
    Selamlar be yaa...!
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Sayfa 1921/1951 İlkİlk ... 9211421182118711911191919201921192219231931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •