Sayfa 956/1951 İlkİlk ... 456856906946954955956957958966100610561456 ... SonSon
Arama sonucu : 15602 madde; 7,641 - 7,648 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. ‼️Almanya'da Kovid-19 aşılarının sebep olduğu ağır yan etkiler nedeniyle mahkemeye başvuran 301 kişiye tazminat ödenmesine karar verildi. Bu kişiler aylık 164 ila 854 euro arasında ömür boyu temel emekli maaşı almaya hak kazanıyor.

Via Sputnik
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Emekli maaşlarına yapılan zam anayasaya aykırı.

3.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Buyur işte...Gerçeklerin üstünü örtülerle sıkı sıkı örtüyorlar ama gerçeklerin de ortaya cikma gibi bir özelligi var.
    3,5 milyar yıl önce yine insan vardi.

Merhaba hocam,
    Bu fotoğraf 2015 yılında Napoli Ulusal Arkeoloji Müzesi'nde düzenlenen gigantomachy (devler arasında yapılan savaş) temalı sergide çekilmiştir. Fotoğrafta görülen iskeletlerin sanatçısı Brigates adlı italyan sanat grubu olup tamamen kurgudur. 1938 yılında Napoli'nin Cumana Akropolisi civarında arkeolog Amedeo Maiuri ekibi tarafından bulunan iskeletlerden esinlenilmiştir. Bulunan iskeletler ortalama insan anatomisine göre büyük kabul edilmekle beraber bu denli büyüklükte değildir. Bu haber pek çok ülkede ve dilde benzer şekilde servis edilmiştir.
    Saygılarımla.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,240
     Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Gazeteci Hasan Cemal, 14 Mayıs seçimlerinde milletvekili adayı olması için HDP’den gelen teklifi kabul etti.
    buna bir Suriye yorumu yakışırdı... malum dede torun...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,240
     Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    AKP'li Bülent Turan: Eğer Altılı Masa HDP'ye bu öz güveni vermeseydi dün itibarıyla 'Cumhuriyetle hesaplaşacağız' diyemezlerdi.
    ben bu insanları anlamıyorum. reklam arası diyen de bunlar cumhuriyet düşmanı diyen de aynı ise kim ne söylüyor ya da neden mi söylüyor demem lazım?

6.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    buna bir Suriye yorumu yakışırdı... malum dede torun...
    Evet abi. Cemal Paşa çok hata yaptı. Bu hatalar olmasa oradan Lübnan diye bir ülke çıkmazdı. Fakat asıl sorun Nablus Savaşında. Nablus Savaşini cok iyi araştirmak lazim.

7.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    ben bu insanları anlamıyorum. reklam arası diyen de bunlar cumhuriyet düşmanı diyen de aynı ise kim ne söylüyor ya da neden mi söylüyor demem lazım?
    Ben hayatımda 3 kez oy kullandım. 3'ünü de bu kişiye verdim.
    https://www.facebook.com/GizliDosya0...2699727124758/

Vefat ettikten yillar sonra kandirildigimi anlayabildim. Fetöcülere devletin kapilarini ardina kadar actigini bilmesem, soylediklerini ayakta alkislardim. Hic bir siyasetciye güvenilmez. Vefat edenin arkasindan konusulmaz. Rahmet dileyelim.

8.  Alıntı Originally Posted by rust Yazıyı Oku
    Merhaba hocam,
    Bu fotoğraf 2015 yılında Napoli Ulusal Arkeoloji Müzesi'nde düzenlenen gigantomachy (devler arasında yapılan savaş) temalı sergide çekilmiştir. Fotoğrafta görülen iskeletlerin sanatçısı Brigates adlı italyan sanat grubu olup tamamen kurgudur. 1938 yılında Napoli'nin Cumana Akropolisi civarında arkeolog Amedeo Maiuri ekibi tarafından bulunan iskeletlerden esinlenilmiştir. Bulunan iskeletler ortalama insan anatomisine göre büyük kabul edilmekle beraber bu denli büyüklükte değildir. Bu haber pek çok ülkede ve dilde benzer şekilde servis edilmiştir.
    Saygılarımla.
    Bilgi ve mesaj için çok teşekkürler degerli hocam. Bilmiyordum. Genis de bir aciklama yapmişsiniz. Tekrar tesekkurler.

Sayfa 956/1951 İlkİlk ... 456856906946954955956957958966100610561456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •