Sayfa 1894/1951 İlkİlk ... 89413941794184418841892189318941895189619041944 ... SonSon
Arama sonucu : 15602 madde; 15,145 - 15,152 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. İngiltere Silahlı Kuvvetlerden Sorumlu Devlet Bakanı James Heappey istifa etti.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. https://haber.sol.org.tr/haber/aa-mo...-gelmis-392293

"Haklarında herhangi bir 'arama kaydı' bulunmayan saldırganların pasaportlarını kullanarak Türkiye ve Rusya arasında seyahat edebildiği belirtildi. Saldırganlardan Shamsidin Fariduni'nin 20 Şubat'ta havayoluyla Rusya'dan Türkiye'ye giriş yaptığı, İstanbul Fatih'te bir otelde kaldıktan sonra 2 Mart'ta İstanbul Havalimanı'ndan Rusya'ya gittiği tespit edildi.

Diğer saldırgan Saidakram Rajabalizoda'nın ise 5 Ocak'ta İstanbul'a gelerek Fatih'te bir otelde bir süre kaldığı, daha sonra Fariduni ile aynı uçakta Moskova'ya döndüğü belirlendi.

Fariduni'nin yakalandığında yapılan ön ifadesinde, vizesi bittiği için Türkiye’ye gidip geldiğini itiraf ettiği belirtildi.

Güvenlik kaynakları, 2 saldırganın Rusya'da radikalleştiği, Türkiye'de geçirdikleri sürenin kısa olduğu, bu sürenin 'radikalleşme' için yeterince uzun olmadığı değerlendirmesinde bulundu."

3. Rusdu Saracoglu
    @RusduSaracoglu
    ·
    1 sa
    Bankadan sabit faizli kredi çekip onu İstanbul Borsasında yatırım için kullananların cesaretini kutlamak gerekir.

4. https://twitter.com/iknateknikleri/s...90804514476314

İkna ve Manipülasyon Teknikleri
    @iknateknikleri
    Bu frekans beyninize resmen format atar. Dinledikten sonra rahatlayacaksınız. Unutmayın her şey frekans, titreşim ve enerjidir..

5. Cemil Çiçek
    @avcemilcicek06
    ·
    8s
    Erkek kardeşim henüz 18 yaşında. Kalp krizi geçirmiş. Dersanede öğretmeni ambulansı aramış. Hacettepe yoğun bakıma kaldırmışlar. Hepinizin dualarını bekliyoruz. Bunu da atlatacağına yürekten inanıyorum...

Doç. Dr. Ferhat Arslan
    @Ferhatarslandr
    ·
    6s
    Hemen Hacettepe Çocuk bölümüne inip bir sor sebebini.
    Oradakiler çok iyi biliyor sebebini.
    Acil şifalar diliyorum.

6. https://twitter.com/mehmetceyhan23/s...16738808451557

Dr Mehmet Ceyhan
    @mehmetceyhan23
    Yarım Asırlık Çınar! Efsane Profesör Emekliye Ayrılıyor - Elazığ Fırat Gazetesi

https://www.elazigfirat.com/haber/19...liye-ayriliyor
    Doç. Dr. Ferhat Arslan
    @Ferhatarslandr
    Sen de biliyorsun ki değil efsane vasat bile sayılmazsın. Ayrıca ömrünü ilaç firmalarına hizmet sunarak geçirdin. Hele son bir pandemi performansın var ki tam efsane oldun.

Ben ilerde yetki sahibi olursam eğer adının verildiği bir salon olsa dahi hepsini kayıttan silecegime kamuoyu önünde yemin ediyorum.
    Dandik bir gazetede, kendini öven haberi paylaşarak emekliliğini duyurmuş. Banallik.

İnsan öldükten sonra ne kadar çabuk unutulduğunu görse kimseye kendini beğendirmek için çabalamazdı.

Sadi Şirazi

7. Faruk Acar
    @Arastirma
    Bu seçimde adayların kampanyalarına dair net olarak tespitim şudur!
    Herkes açık hava yöntemini tercih etmek durumunda kaldı.
    Ajanslar kreatif bir şey üretemedikleri için seçimin bir duygusu, motivasyonu oluşamadı.
    Ne etkili bir film ne de slogan!
    Akılda kalan ve akıllıca üretilmiş
    hiçbir şey!
    MHP İstanbul teşkilatının “Ekrem İmamoğlu’nu tiye alan filmi dışında.”
    Hepsi çöp neredeyse..

Ajanslar adaylarına sanırım bir şey üretemedikleri için en çok bizim afişimiz olursa seçimi biz kazanırız diye kandırdı. Bundan kim faydalandı bilmiyorum.
    Aptal yerine koydular adaylarını sanırım.
    Bu kadar bütçeye hiçbir şey yapamamak…
    Ama rezalet bir yöntem. Her yer kirlendi. Afiş çöplüğüne döndü etraf. Seçilen fotoğrafların bıraktığı izlenime hiç girmiyorum.

Seçimin, kampanyasıyla hatırlanacak ve net bir şekilde başarılı olan tek adayı vardı.
    Ak Parti İzmir adayı Hamza Dağ.
    Türkiye’nin her yerinde kendinden söz ettirebilmeyi başardı.
    Seçimi alacak mı bilmiyorum. Ancak bu seçimin çıkarttığı en önemli aktörü oldu.

8. "Rusya Federal Güvenlik Servisi (FSB) Direktörü Aleksandr Bortnikov, Moskova’daki “Crocus City Hall” adlı konser salonuna düzenlenen terör saldırısının arkasında ABD, İngiltere ve Ukrayna’nın bulunduğunu öne sürdü."
    İşte Rusya ve Türkiye arasındaki fark budur. Biz boyle bir durumda pkk, işid deriz. Olayin arkasindaki asıl gucu soyleyemeyiz. Cunku arkadakini hedef alacak gucumuz yoktu.
    Rusya, Stratejik Nukleer Gucu olan bir ulkedir.
    Bu sebeple, sadece söylemek yetmez. Hedef de almasi gerekir. Soyluyorsa hedef alacak demektir. Hedef nedir?
    Trump Reis, "işid'i kuran Obama, eşbaşkan da Hillary" dedi. Bu demektir ki, Abd'de isid'e karsi, işid ile mucadele eden, hatta Abd'de yonetimi ele gecirmek uzere olan bir guc odagi var. Demek ki hedef Abd degil.
    Hedef belli. Hedefi Moskova saldirisi oncesi, Obama gosterdi.
    Londra'da, 10 numarada Ingiliz basbakanla gorustu.
    Isid'in yayinladigi fotografta 4 şehir ismi vardı: Londra, Paris, Madrid, Roma.

Sayfa 1894/1951 İlkİlk ... 89413941794184418841892189318941895189619041944 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •