Sayfa 1946/1951 İlkİlk ... 946144618461896193619441945194619471948 ... SonSon
Arama sonucu : 15604 madde; 15,561 - 15,568 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. Sosyal medyadan anladığım, İran-İsrail gerilimi, şindilik bitmiştir.

İsrail'in balon olduğu işaallah anlaşılmıştır. Bakalım Netanyahu ne kadar dayanabilecek? Allah belalarını vermiyor işte, napim abi?
    Defalarca yazdığım gibi, Allah'ın varlığı kanıtlanamaz. Varlığını kanıtlayamadığın bir şeye de yok diyemezsin. Hala aynı yerdeyiz.
    Son düzenleme : ayvagobeknuri; 19-04-2024 saat: 12:09.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    ...........................
    Veto olmasa, 9 evet yeterliydi. 12 evet çıkmış.

Dünya 5'ten büyüktür.

3. Hurşit Güneş
    @hursitgunes
    Hamas ile Kuvayi Milliyenin benzerliğini aramak gaflettir, eğer hıyanet değilse!

Hamas sivilleri öldürebilen yani terörist eylemlerden kaçınmayan bir örgüttür.

Kuvayı Milliyenin sivil halka karşı hiç bir tedhiş eylemi olmamıştır. O sadece işgalci SİLAHLI GÜÇLERE KARŞI bir kurtuluş hareketidir.
    Ne yazacağımı bilemedim...

4. Artunç Kocabalkan
    @DrKocabalkan
    Washington’dan Türkiye’ye 2 füze 🚀

1- Mehmet Şimşek : “ Asgari ücrete ara zam yok”

2-Fatih Karahan : “Döviz almayarak likiditeyi azaltacağız”

Sonuç

Ekonomi çok hızlı yavaşlayacak .

Varlık fiyatlarında hızlı bir düzeltmeye hazır olun.

5. https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...egilim-2197911

Erdoğan: Ben artık Fenerbahçeli değilim
    İktidara yakınlığı ile bilinen Yeni Şafak gazetesinde AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın MKYK'de, 'Ben artık Fenerbahçeli değilim. Milli Takım'ı tutuyorum' dediği iddia edildi.
    Demek ki, Fener şampiyon olacak...

6. https://twitter.com/srkntnyldz/statu...75893005901971

Serkan Tanyildizi
    @srkntnyldz
    Kuaför, 30.000₺’ye yakın ücreti ödemeyen müşteri için polis çağırdı.

Müşteri bunun üzerine kuaför salonunda olay çıkardı.

Son zamanlarda güzellik merkezi ve kuaförlerde ücret ödememe olaylarına sıkça rastlamaya başladık, sebebi nedir acaba?
    Linkte video var. Abi covid öncesi ayda 2 defa berbere gidiyordum. Covid sırasında Bim'den 99 TL'ye saç traş makinesi aldım. Oldukça beceriksiz olmama rağmen kendim traş olmaya başladım. Şuan çok güzel traş olabiliyorum. Enseye bant yapıştırıyorum, bir ayna düzeneği uydurdum ense, yanlar, kulak arkası, mükemmel traş oluyorum. Bir ay önce 99 TL'lik makine bozuldu. Netten baktım, 3000-5000 arası ünlü markalar var. Hiç gerek yok. 500-700 arası çok iyi traş yapan makineler vardı, aldım 700'e bir tane.
    Bu makinelerde bıçağa takılan taraklar önemli. Tarak sayısı 5-6 olanlardan almak lazım. Benim eski makinede sadece 2 tarak vardı. Şimdikinde 6 tarak var. Benim eski berber şimdi 1 traşa 500 TL istiyor be ya...

7.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Sosyal medyadan anladığım, İran-İsrail gerilimi, şindilik bitmiştir.

İsrail'in balon olduğu işaallah anlaşılmıştır. Bakalım Netanyahu ne kadar dayanabilecek? Allah belalarını vermiyor işte, napim abi?
    Defalarca yazdığım gibi, Allah'ın varlığı kanıtlanamaz. Varlığını kanıtlayamadığın bir şeye de yok diyemezsin. Hala aynı yerdeyiz.
    Bakınız imkb 100 yeniden 9700'e gitmiş. Bunu yazdığımda %-1'di. Peralar cepte be ya...

8. ⌚AKP’de bu kez Rolex gündemi: “Biz bu milletin ta kendisiyiz” diye paylaştığı fotoğrafı sildi

📌 AKP Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, 562 bin TL'lik Rolex marka saatiyle "Biz bu milletin ta kendisiyiz" notuyla fotoğraf paylaştı; Yenişehirlioğlu gelen tepkiler üzerine paylaşımını kaldırdı.

Sayfa 1946/1951 İlkİlk ... 946144618461896193619441945194619471948 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •