Sayfa 1/4 123 ... SonSon
Arama sonucu : 32 madde; 1 - 8 arası.

Konu: ASCEL - Asil Çelik

1. ASCEL - Asil Çelik

ASCEL - Asil Çelik
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Alanya
    Gönderi
    2,953
    Blog Entries
    4
    Yeni forum hayırlı olsun ve şans getirsin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,296
    hayılı olsun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
    Hayırlı Olsun yeni forum ve topik.
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

5. KAP: ASCEL [ ] ASİL ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim
    Orjinal Link:
    https://www.kap.org.tr/Bildirim/588250 Dosyalar:
    https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...5a6b39b8af032d

Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim
    Özet Bilgi 2016 Yılı Hesap Dönemine Ait Olağan Genel Kurul Toplantısına Çağrı
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır
    Genel Kurul Çağrısı
    Genel Kurul Tipi Olağan Genel Kurul
    Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi 01.01.2016
    Hesap Dönemi Bitiş Tarihi 31.12.2016
    Karar Tarihi 23.02.2017
    Genel Kurul Tarihi 19.04.2017
    Genel Kurul Saati 10:30
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih 18.04.2017
    Ülke Türkiye
    Şehir İSTANBUL
    İlçe BAKIRKÖY
    Adres Sheraton İstanbul Ataköy Hotel Rauf Orbay Caddesi Sahilyolu Ataköy / İstanbul
    Gündem Maddeleri
    1 - Açılış ve toplantı başkanlığının oluşturulması.
    2 - Şirket Yönetim Kurulu'nca hazırlanan 2016 yılı Faaliyet Raporunun okunması, görüşülmesi ve onaylanması
    3 - 2016 yılı hesap dönemine ait Bağımsız Denetim Raporunun okunması
    4 - 2016 yılı hesap dönemine ait Finansal Tabloların okunması, görüşülmesi ve onaylanması
    5 - Faaliyet yılı içinde boşalan Yönetim Kurulu Üyeliğine, kalan süreyi tamamlamak üzere yapılan atamanın Genel Kurul'un onayına sunulması
    6 - Yönetim Kurulu Üyelerinin Şirketin 2016 yılı faaliyetlerinden dolayı ibra edilmeleri
    7 - Yönetim Kurulu Üye adedinin ve görev sürelerinin belirlenmesi, belirlenen üye adedine göre seçim yapılması
    8 - Sermaye Piyasası Kurulu'nun uygun görüşü ve T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın iznini almak şartı ile sermaye tavanının değiştirilmesi ve süresinin uzatılması amacıyla Şirket Esas Sözleşmesi'nin "Kayıtlı Sermaye " başlıklı 6'ncı maddesinin tadil edilmesi hususunun görüşülerek karara bağlanması
    9 - Yönetim Kurulu Üyelerine verilecek ücretlerin belirlenmesi
    10 - Türk Ticaret Kanunu ve Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri gereğince Yönetim Kurulu tarafından yapılan Bağımsız Denetleme Kuruluşu seçiminin onaylanması
    11 - Şirket'in kar dağıtım politikası çerçevesinde hazırlanan 2016 yılı hesap dönemi kar dağıtımı ile ilgili Yönetim Kurulu teklifinin görüşülerek karara bağlanması
    12 - Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri gereğince Şirketin sosyal yardım amacıyla, 2016 yılında vakıf ve derneklere yaptığı bağış ve yardımlar hakkında Pay Sahiplerine bilgi verilmesi ve 2017 yılında yapılacak bağışlar için üst sınır belirlenmesi
    13 - Şirketin 3. Kişiler lehine vermiş olduğu teminat, rehin, ipotek ve kefaletler ile elde edilen gelir veya menfaatler hususunda pay sahiplerinin bilgilendirilmesi
    14 - Yönetim Kurulu üyelerine Türk Ticaret Kanunu'nun 395. ve 396. Maddelerinde bahsi geçen iznin verilmesi
    15 - Dilek ve Temenniler
    Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri
    Kar Payı Dağıtım
    Kayıtlı Sermaye Tavanı
    Genel Kurul Çağrı Dökümanları
    EK: 1 Olağan Genel Kurul Toplantısına Çağrı Metni.pdf - Genel Kurul Bilgilendirme Dokümanı
    Ek Açıklamalar
    Şirketimizin 2016 yılı faaliyeti ile ilgili Olağan Genel Kurulu Toplantısı 19 Nisan 2017 Çarşamba günü saat 10,30 'da Sheraton İstanbul Ataköy Hotel - Rauf Orbay Caddesi Sahil yolu Ataköy,İstanbul adresinde yapılacaktır.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

6. KAP: ASCEL [ ] ASİL ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kayıtlı Sermaye Tavanı İşlemlerine İlişkin Bildirim
    Orjinal Link:
    https://www.kap.org.tr/Bildirim/590735 Dosyalar:
    https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...5a9426717711ab

Kayıtlı Sermaye Tavanı İşlemlerine İlişkin Bildirim
    Özet Bilgi Kayıtlı Sermaye Tavan Artışı ve Süre Uzatımı-SPK Başvuru
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Evet
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır
    Yönetim Kurulu Karar Tarihi 23.02.2017
    İlgili İşlem Kayıtlı Sermaye Tavanı Artırımı
    Mevcut Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) 230.000.000
    Yeni Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) 300.000.000
    Kayıtlı Sermaye Tavanı İçin Son Geçerlilik Tarihi (Yeni) 31.12.2021
    Tadil Edilecek Ana Sözleşme Madde No Madde 6
    SPK Başvuru Tarihi 24.02.2017
    Konunun Gündemde Yer Aldığı Genel Kurul Tarihi 19.04.2017
    Ek Açıklamalar
    23.02.2017 tarihinde yapılan Yönetim Kurulu Toplantısında ;
    Şirketimizin kayıtlı sermaye tavanı izni geçerlilik süresinin 2017 yılı sonunda bitmesi nedeniyle, yeni kayıtlı sermaye tavanı tutarının 2017-2021 yılları arasında geçerli olacak şekilde 230.000.000 TL (İki yüz otuz milyon Türk Lirası)'dan 300.000.000 TL (Üç yüz milyon Türk Lirası)'na yükseltilmesine,
    Bu kapsamda; esas sözleşmenin Madde 6- Kayıtlı Sermaye başlıklı maddesinin aşağıdaki tadil metnine uygun olarak değiştirilmesi için Sermaye Piyasası Kurulu ve T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na gerekli başvurularda bulunulmasına ve izinlerin alınmasını takiben madde değişikliğinin yapılacak ilk Genel Kurul onayına sunulmasına oybirliği ile karar verildiği bir önceki bildirimde duyurulmuştu.
    Sermaye Piyasası Kurulu'na 24.02.2017 tarihi 5599 kayıt numarası ile başvuru yapılmıştır.

Eklenen Dökümanlar
    EK: 1 Tadil Metni Madde 6 .pdf
    Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •