Sayfa 1/9 123 ... SonSon
Arama sonucu : 66 madde; 1 - 8 arası.

Konu: HEDEF - Hedef Holding A.Ş.

1. HEDEF - Hedef Holding A.Ş.

Hedef Holding A.Ş.’nin mevcut ortağı Sibel GÖKALP’in sahip olduğu 10.000.000 TL nominal değerli B grubu paylar halka arza konu edilecektir.

1 TL nominal değerli paylar 1,96 TL sabit fiyat üzerinden satışa sunulacaktır.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

Kabataslak 120 milyon ₺ büyüklüğünde bir halka arz. Küçük bir halka arz sayilir.

Eşit dağılım yapilacak. Tahminimce 200.000 yatirimci olur diye dusunuyorum.

cok fazla hisse gelecegini dusunmuyorum. getiri orani yuksek olabilir ama miktar az olacagi icin pek tatmin etmese de halka arza kesinlikle katilacagim.

"yatırım tavsiyesi değildir"

50 milyon sermaye artirimi + 10 milyon ortak ek satis ile birlikte = 60 milyon hisse satisa sunulacak.

200.000 katilimci olacagini dusunuyorum. kisi basi 300 lot × 1.96 = 588 lira Minimum hisse dagitimi olacaktir.

4. hayırlı ugurlu olsun
    eşit dagıtım oldugunu umut ediyorum.
    Konsorsuyum lideride info ise tamamdır bu iş

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    50 milyon sermaye artirimi + 10 milyon ortak ek satis ile birlikte = 60 milyon hisse satisa sunulacak.

200.000 katilimci olacagini dusunuyorum. kisi basi 300 lot × 1.96 = 588 lira Minimum hisse dagitimi olacaktir.

Sayın hayek gelecek varlık yönetim aş halka arzına katılacak mısınız?

6. ky ye eşit dağıtım var. 21 milyonu ky ye eşit dağıtacak. kişi başı anca 100-120 lot düşer.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Gedik akbank garanti yapi kredi isbankasi halka arz a katılmıyor ben mi göremedim.

tahtada satis yapilacak diye biliyorum
     Alıntı Originally Posted by sergen_ksk Yazıyı Oku
    Gedik akbank garanti yapi kredi isbankasi halka arz a katılmıyor ben mi göremedim.

Sayfa 1/9 123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •