Sayfa 4/9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
Arama sonucu : 66 madde; 25 - 32 arası.

Konu: HEDEF - Hedef Holding A.Ş.

1. Yapıkredi, akbank, garanti 3 büyük banka arzda yok. Ziraatten 400 liralık talebimi gerçekleştirdim.

2. Attık oltayı bekliyorum bakalım kaç lotcuk düşecek

Vakıftan girdim çok ciddi bir talep geldiğini söyleyebilirim . 100 bin üzeri olacağı kesin ...

4. ne zaman işleme açılacak arkadaşlar gün belli mi?haftaya olur ama günü belli mi?

5. Bunun kodu nedir?
    Gedik yada sanko, işbank vb. girebiliyor mu?
    Acil bilgi lazım.
    Hisse alır gibi mi gireceğiz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

kodu.....lot sayısı........fiyat.......yöntem
    ANGEN: 23 milyon......22.50.....oransal
    GLCVY: 26.4 milyon....13.65.....oransal
    HEDEF: 60 milyon........1.96.......eşit

Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    Yapıkredi, akbank, garanti 3 büyük banka arzda yok. Ziraatten 400 liralık talebimi gerçekleştirdim.
    Halka arz Talep toplama yöntemi ile olunca bütün kurumlar olmuyor bende katılmak istedim ama aracı kurumda yok. Bizde gelecek olsun dedik.

Borsada Hedef y.o. vardı, sonra hedef yatırım holding oldu, sonra latek holding oldu, sonra genpower holding oldu. aynı şirket sürekli ünvan değiştirdi, uyarılar, gözaltı derken battı gitti. bu da aynı adamların aynı şirket değilmi? yanılıyormuyum...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 4/9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •