Sayfa 11/18 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
Arama sonucu : 140 madde; 81 - 88 arası.

Konu: GLCVY Gelecek Varlık Yönetimi A.Ş.

1. Siz asıl bu anlaşmayı yaptığı bankanın
    Faktoring şirketi olan
    GARFA YI BİR İNCELEYİN
    DIŞARIDA LOTU HİÇ YOKTAN BİRAZ FAZLA

2. Bu korkunç felakette hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza yüce mevlamız gani gani rahmet eylesin mekanları cennet olsun yaralı olan vatandaşlarımıza acil şifalar versin enkaz Altında sağ kalan vatandaşlarımıza bir an ulaşmağı sağ Salim kurtarılmayı yüce mevlamızdan duacıyız ALLAH Yar ve v yardımcımız olsun

3. Epeydir yorum yapan olmamış. GLCVY hakkında bilgiye ihtiyacım var. Daha önceki yazılanlar üzerinden 3 ay geçmiş. Ya hissede kimse kalmadı ya da sessiz bekleyişte olanlar var. Beni mazur görün ama bilgisi olan dostların fikirlerine ihtiyacım var. aydınlatırlarsa memnun olurum. Saygılar..
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

4. 34 civarı satışdan beri şimdi yerine koydum

5. Milleti nasıl bir tezgaha düşürdüler hüsnü oğlunuda al git

6. bugün alsam temettüden yararlanabilir miyim?

7. https://www.paraanaliz.com/2023/sirk...lasti-g-52792/

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

8. Tefeci dediler.bizi tefe koydu.
    Borsa +%4 giderken
    -%5.41 hissenin düşmesi nedir ?
    Geri alım açıklıyor ama geri almakta istemiyor.3-5 lot geri alınır mı sadaka veriyor gibi olmuş Özyeğin bey.
    Bak bu hareketleriniz Özyeğin üniversitesi işletme fakültesi finans bölümünde izlenebilecek düzey bir konu oldu.
    1-"ördekleri kaçırma" paradoksu
    2- "temettüye geldi babayı aldı" çalıştayı
    3- "burası borsa kim kime ne yaparsa" makalesi
    4- "bunun adı oyun, bilmeyene okuyun" scı dergisinde yayınlansa iyi olur.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

Sayfa 11/18 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •