Sayfa 6/18 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
Arama sonucu : 140 madde; 41 - 48 arası.

Konu: GLCVY Gelecek Varlık Yönetimi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Takasta haftalık alıcılara bakıyorum garan 14.26-ak 14.70 iş 15.42 kim bunlar ? elbet ky,sabretse şimdi alsa oyunu bozacak...şimdi 13.70 e gelmiş alım yok ky'da...
    Sayın efe78; 15.42 iş benim bir kaç ay buralarda takılalım bakalım nasipte varsa olur. Pazar günü dedim bundan bir cacık olmaz diye ama sahipleri kötü insanlar değil diye düşünüyorum. Burada millete yüklenirlerse seçim zamanı gelecek elbet!

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. halka arz fiyatından ortak alışı yok muydu, fiyat istikrarı için

3. Bunlar gerçekten süzme olmuşlar, yoksa bu kadarın bir yerde bişlesmesinin izahı mümkün değil. Buna izahnema denir. Her taraftan halkın ırzına geçiyorlar, ismini de halka arz koymuşlar. Kim bunları yapıyorsa gelmisini/geçmişini .... Güzel şeyler söylemek için artık çok geç! Topunuzun a.q. Onun bunun çocukları. Yatırmayın ***lere tavsiye etmem.
     Alıntı Originally Posted by mustafabozkurt Yazıyı Oku
    Sayın efe78; 15.42 iş benim bir kaç ay buralarda takılalım bakalım nasipte varsa olur. Pazar günü dedim bundan bir cacık olmaz diye ama sahipleri kötü insanlar değil diye düşünüyorum. Burada millete yüklenirlerse seçim zamanı gelecek elbet!

Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Takasta haftalık alıcılara bakıyorum garan 14.26-ak 14.70 iş 15.42 kim bunlar ? elbet ky,sabretse şimdi alsa oyunu bozacak...şimdi 13.70 e gelmiş alım yok ky'da...

Garantideki aptal da benim. Allahtan bir miktar erbos um var yarin onu da sutlayip avod angen varlik a dipleme gomülmüş olacam. Battim galiba... ytd

5. Şirketimizin Borsa İstanbul'a girerken gösterdiği başarıyı sürekli kılmak amacıyla halka arz büyüklüğünün yarısına denk gelen, yaklaşık 180 milyon TL'yi fiyat istikrarı fonu olarak ayırdık.

dedi, patron......13.200.000 x 13.65 TL=180.180.000 TL fon ayırdık, dedi ve ekledi :

"Gelecek Varlık'ın da Borsa İstanbul'un güçlü ekosistemi içinde en beğenilen kurumlardan biri olacağına inanıyorum."

halka arz fiyatının altına gelmesine müsaade ettiniz ya, Özyeğin Ailesi ve Garanti Yatırım, utanmadınız mı yahuuu

7. Peki ne olur diyorsunuz Sayın aladagi bu hisse. Daha ne kadar düşer / çıkar bariz bir görüntü var mı? Bu ********lerin malının bekçisi olmaya değer mi?Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Peki ne olur diyorsunuz Sayın aladagi bu hisse. Daha ne kadar düşer / çıkar bariz bir görüntü var mı? Bu ********lerin malının bekçisi olmaya değer mi?

tepki verir diye düşünüyorum satış fırsatı bulunca vermek iyi olur gibi sıkıntılı bir fiyatlama var

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 6/18 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •