Sayfa 103/147 İlkİlk ... 35393101102103104105113 ... SonSon
Arama sonucu : 1169 madde; 817 - 824 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

1. Enflasyon %70 olduğu yerde neyin fiyatı düşüyor bilen var mı?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

2. Bir şirket %93 ihracat yapıyorsa ve döviz kuru senede %130 fazla artıyorsa,
    Ve bu şirketin ürettiği ürünler hergün değişimsiz piyasa tarafından alınıyorsa,
    Bu şirket durmadan arge yapıyorsa geleceğe yönelik durmadan kendini yeniliyorsa,
    Bu şirket birçok durumda avantaja sahipse ,
    Bu şirket kârını herkese katlayarak artırıyorsa,
    Kâr dağıtım politikası gayet düzgün ise

Ne yapılması gerekiyor ?

Nasıl bir şirket bekliyorsunuz ?

Size tavsiyem Unlearning yapmanız.
    Kısaca eski bildiklerinizi unutun yeni şeyler öğrenin.

Şuan test kiti satışında dünyadaki birçok firmadan fiyat olarak avantajlı durumdayız .
    Dolar 5 TL olsaydı avantajlı olamazdık.
    Diğer taraftan hammadde tedariginde sorunumuz yok.

Hadi bakalım bugün Unlearning hakkında araştırma yapalım.Faydası olacak merak etmeyiniz.

Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

3.  Alıntı Originally Posted by ozer4151 Yazıyı Oku
    Bir şirket %93 ihracat yapıyorsa ve döviz kuru senede %130 fazla artıyorsa,
    Ve bu şirketin ürettiği ürünler hergün değişimsiz piyasa tarafından alınıyorsa,
    Bu şirket durmadan arge yapıyorsa geleceğe yönelik durmadan kendini yeniliyorsa,
    Bu şirket birçok durumda avantaja sahipse ,
    Bu şirket kârını herkese katlayarak artırıyorsa,
    Kâr dağıtım politikası gayet düzgün ise

Ne yapılması gerekiyor ?

Nasıl bir şirket bekliyorsunuz ?

Size tavsiyem Unlearning yapmanız.
    Kısaca eski bildiklerinizi unutun yeni şeyler öğrenin.

Şuan test kiti satışında dünyadaki birçok firmadan fiyat olarak avantajlı durumdayız .
    Dolar 5 TL olsaydı avantajlı olamazdık.
    Diğer taraftan hammadde tedariginde sorunumuz yok.

Hadi bakalım bugün Unlearning hakkında araştırma yapalım.Faydası olacak merak etmeyiniz.

ne kadar süre Unlearning yapalım
    ('' AVCININ TUZAĞA ATTIĞI YEM ONUN CÖMERTLİĞİNİ GÖSTERMEZ..'')

4. Unlearning in süresi yoktur .
    Hayat boyu devam eder.
    Özellikle yaşlılar yapabilse keşke.
    Babam yaşlı.değişime kapalı mesela.

Angen durmadan Unlearning yapıyor.

Bu arada Avrupa Birliği ne dedi.bundan sonra doğalgazda arzında sıkıntı olduğu için kısıntıya gideceklermiş. Gazprom ile anlaşma yapmadiysalar tabi .bunlara güven olmaz.

Isınmak içinde bizim gibi doğalgazı kısarlarsa; hepsi, soğuk algınlığı , grip , nezle derken girecekler covid testine.
    Eeee piyasaya göre en kaliteli ve en ucuz kovid test kitlerini kim satıyor?
    Hadi hayırlı tıraşlar.

Biz parasızlıktan kısıyorduk bunlarda gaz olmadığı için kısıcak galiba.
    Ama umarım resesyon angencileri teğet geçecektir.
    2022 bilançosunu 2021 bilancosundan 2 katından fazla bekliyorum.hem döviz etkisi hem satışlarda ki artış .
    Yönetim halka arzdan gelen parayı dünyanın heryerinde satış bazlı şirket kuracağını açıklamıştı.
    Bu şirkete bir ortak girerse ki bu ortak Musevi cemaatinden olursa fiyatını nereye geleceğini tahmin edemeyiz.
    Dünyada pfizer Biontech buna örnektir .
    Sağlık sektöründe parlayan yıldızları bu Musevi cemaati kendileriyle yukarı taşiyorlar.
    Kanser hastalığının tedavisi var.
    Angen kanser hastalığı tespit kitleri üretiyor ve hala bu konuda bir çok çalışması ve projesi var .
    Peki kanser hastalığınin tedavisini kim istemiyor.
    Kanserin tespit edilmesini istiyorlar ama tedavisini istemiyorlar.
    Kanser tedavisinde çok büyük para dönüyor .
    Milyar milyar dolarlar.

Arkası yarın.

5. 2022 yılı 6 aylık kârını 280 milyon TL. Civarı
    bekliyorum.
    Yukarısı olursa süper olur.balkaymak olur.
    (2021 altı aylık 163.551.338 TL .)
    Ama 2022 yılı 3. Dönem ise Maymun çiçeği kiti ve covid kiti 'den ötürü kârda patlama bekliyorum.
    bilemiyorum belki 5 kat, belki 10 kat.

Bi ara demiştim ki 3.60 TL'den karsan bir daha bulamayacaksınız diye .şimdi 7 TL'den alıyorlar.

İsteyen istediği gibi hareket edebilir.
    Seneye temettü hisseleri listemde
    Angen Number one olacaktır.
    Hayırlı traşlar.

Siz siz olun Angen'i lütfen başka benzer malzeme üretenler ile karıştırmayın.

Angen'de bir ARGE çalışan ordusu var.insan kaynağını yönetemeseler, başarılı olamazdı.ayrica başarının sebebi çalışanların özverisi ve patronun satış pazarlama politikası.

Şirketler ürün üretebilir ama satış yapamadıkları sürece hiçbir işe yaramaz.reklam yapmayan kazanamaz.

6. Özer bey bu ANEL sadece ikimizde var sanırım başka yazan çizen yok
    ('' AVCININ TUZAĞA ATTIĞI YEM ONUN CÖMERTLİĞİNİ GÖSTERMEZ..'')

7. Arkadaşlar Biden tekrar covid pozitif cikmis bu 3. Oluyor ve bir türlü negatife dönemiyormuş, surekli test yapılması gerekiyormuş. Demedi demeyin Biden fişini çektiler.. Yeni bir korku Biden üzerinden yaratılacak, herkes abd başkanı bile öldü diyecek ve tekrar kapatmalar başlayacak..

8.  Alıntı Originally Posted by Pir Yazıyı Oku
    Özer bey bu ANEL sadece ikimizde var sanırım başka yazan çizen yok
    ANEL elektrik bende yok

Sayfa 103/147 İlkİlk ... 35393101102103104105113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •