Sayfa 106/147 İlkİlk ... 65696104105106107108116 ... SonSon
Arama sonucu : 1169 madde; 841 - 848 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

1. https://m.haberturk.com/dr-ahmet-ina...yarisi-3482508

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

2. Angen halka arz oldugunda endeks 1400
    Şimdi endeks 2800

Angenin endeks üstü değilde , endeks altı getirisi var.
    Patronların bu durumu çözeceğine eminim.

Halka arzda söz verilen , yurtdışına satış ve pazarlama amaçlı olarak şirketlerin kurulmasına dair kap haberi bekliyorum.

Umarım bu durumu kısa sürede çözecek haber serisini bekliyorum.

Temel bir gün ölür ve cehenneme gider, cehennem zebanisi Temel'e tekme tokat girişir. Temel
    - Uyyy daa siz böyle yaparsaniz buraya kimse gelmez.

Son düzenleme : ozer4151; 08-08-2022 saat: 20:56.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

3. http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1009254

Yeni kaynak ile Şirket, mevcut planlarda 2022 yılının üçüncü çeyreği ile 2023 yılında yoğunlaşan
    yurtdışı ofis açılışlarını öne çekmeyi hedeflemektedir.
    Şirket, Kıta Avrupası, Uzakdoğu ve Amerika bölgelerinde satış ve pazarlama ofisleri açmayı
    planlamaktadır. Bu anlamda Almanya, İspanya, Tayland, Hindistan, Brezilya, ABD ve Bulgaristan
    öncelikli olarak değerlendirilen ülkeler olup, mevcut koşullara göre söz konusu önceliklendirilen
    ülkelerde değişiklik yapılabilir. İlave olarak, Şirket’in şu an hiç satış yapmadığı ya da ilgili ülkenin
    pazarının potansiyeline oranla çok düşük satış yapabildiği ülkelerde de satış ofisleri açılması
    hedeflenmektedir.

Kısaca kap yazısına istinaden ;

Bekletilmeden tüm haberlerimizin kap 'ta yayınlanmasını bekliyoruz.
    Haber yayınlanırsa negatif etkiden kurtulacağız.
    Aşama aşama zamanında haberin verilmesi, Angen yönetimine en yakışan harekettir.
    Patron adam gibi adam .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
     Alıntı Originally Posted by ozer4151 Yazıyı Oku
    http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1009254

Yeni kaynak ile Şirket, mevcut planlarda 2022 yılının üçüncü çeyreği ile 2023 yılında yoğunlaşan
    yurtdışı ofis açılışlarını öne çekmeyi hedeflemektedir.
    Şirket, Kıta Avrupası, Uzakdoğu ve Amerika bölgelerinde satış ve pazarlama ofisleri açmayı
    planlamaktadır. Bu anlamda Almanya, İspanya, Tayland, Hindistan, Brezilya, ABD ve Bulgaristan
    öncelikli olarak değerlendirilen ülkeler olup, mevcut koşullara göre söz konusu önceliklendirilen
    ülkelerde değişiklik yapılabilir. İlave olarak, Şirket’in şu an hiç satış yapmadığı ya da ilgili ülkenin
    pazarının potansiyeline oranla çok düşük satış yapabildiği ülkelerde de satış ofisleri açılması
    hedeflenmektedir.

Kısaca kap yazısına istinaden ;

Bekletilmeden tüm haberlerimizin kap 'ta yayınlanmasını bekliyoruz.
    Haber yayınlanırsa negatif etkiden kurtulacağız.
    Aşama aşama zamanında haberin verilmesi, Angen yönetimine en yakışan harekettir.
    Patron adam gibi adam .

patronun adam olduğuna bende inanıyorum lakin kap la araları hiç yok başka şirketler ota moka haber atıyor temeli dolduruyor sonuçta yeni şirket akıllara bir sürü soru geliyor geçen aylarda telefon ettim maymun çiçeği ile ilgili argeniz var mı dedim var yakında yaparız dediler bunu ottan bir şirket öyle bir reklam yapar ki biz de memun olursuz bunlar ne yaptı yalaka bir kaç tv ye haber yaptırdılar ama kapta duyuru yapmadı bu benim canımı çok sıktı açıp telefonu küfür etmek geçti içimden ama yapmadım hisseden vedalaşmak daha iyi oldu ama takip ediyorum
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

5. Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

6. Robert Koch Enstitüsü (RKI), Almanya'da 4 yaşındaki bir çocukta maymun çiçeği virüsü tespit edildiğini duyurdu.
    Dünyada hızla artan maymun çiçeği virüsü Almanya'da çocuklara da sıçradı. Robert Koch Enstitüsü (RKI) tarafından yapılan açıklamada, Pforzheim kentinde enfekte olan 2 yetişkin ile yaşayan 4 yaşındaki bir kız çocuğunda maymun çiçeği virüsünün tespit edildiği bildirildi.

Semptom taşımadığı açıklanan çocuktan, hastalığın tanısı için PCR testi alındı. Çocuğun evde yaşayanlar dışında kimseyle temas etmediği belirtildi.

İlk maymun çiçeği virüsüne geçtiğimiz 3 ay içerisinde rastlanan Almanya'da, RKI tarafından toplam vaka sayısının 2 bin 916 olduğu açıklandı. Ülkedeki vakaların sadece 7'sini kadınların oluşturuyor. RKI ayrıca, "Elimizdeki mevcut bilgilere göre, patojenin bulaşması için yakın temas gerekli. Enfekte kişilerin çoğu, hastalığı ağır şekilde geçirmiyor" dedi. RKI geçtiğimiz haftalarda yaşları 15 ve 17 olan 2 gençte de maymun çiçeği virüsüne rastlandığını duyurmuştu.
    ABD'DE 5 ÇOCUKTA TESPİT EDİLMİŞTİ

Dünya Sağlık Örgütü’nün (DSÖ), 23 Temmuz’da maymun çiçeği virüsü nedeniyle Uluslararası Halk Sağlığı Acil Durumu (PHEIC) ilan etmesinin ardından, ABD’de 4 Ağustos'ta maymun çiçeği virüsü salgını nedeniyle halk sağlığı acil durumu ilan etmişti. Dünya Sağlık Örgütü, maymun çiçeği vakalarının çok azını çocukların oluşturduğunu açıklamış, ABD’de ise şu ana kadar 5 çocukta virüs tespit edilmişti.

7. Maymun çiçeği hastalığı hakkında akla gelen sorular
    09.08.2022 Salı | 09:06
    Maymun çiçeği hastalığı tüm dünyaya yayılmaya devam ediyor. Seksenin üzerinde ülkede en az 26.000 enfekte vaka var. Dünya sağlık örgütü maymun çiçeği hastalığını uluslararası acil sağlık durumu olarak ilan etti.
    haber metninin boyutu
    haber metnini yazdır

Maymun çiçeğine yakalamaktan ne kadar korkmalıyım? Herkes aşılanmalı mı? En yüksek risk grup kimler? Hangi önlemleri almalıyız? Maymun çiçeği hastalığı tam olarak nasıl bulaşır? Hangi yakınmalarla seyreder? Bu soruların cevabını birlikte verelim.

-Nasıl bulaşıyor?

Öncelikle COVID-19 gibi bulaşıcı değil ve o şekilde yayılmıyor. COVID-19 çok yüksek bir bulaşıcılığa sahipti ve küçük hava partikülleri ile bile bulaşıyordu. Bunun anlamı sohbet sırasında, konferans salonunda veya restoranda bile hastalanma riskine sahiptiniz. Ama maymun çiçeği hastalığı direk cilt teması ile bulaşıyor, cinsel aktivite ile geçmemesine rağmen cilt teması uzun süre olduğunda cinsel aktivite sırasında sıkça yayılabiliyor, öpüşmek, sarılmak ve cinsel aktivite ile geçebiliyor. Maymun çiçeği hastalığı aynı zamanda kişilerde cilt lezyonları varsa bu lezyonlar çarşaf, havlu gibi eşyalara da yayılarak başkalarına bulaşabiliyor. Bu nedenle hastalanan kişilerin eşyalarını paylaşmamaları öneriliyor.

-Maymun çiçeği hastalığında hangi yakınmalar oluyor?

Hastalığı bulaşan kişilerde öncelikle ateş, baş ağrısı, kas ağrısı ve halsizlik başlıyor tıpkı diğer viral enfeksiyonlarda olduğu gibi. Çoğu kişide lenf bezleri de şişer, ardından kabarcık veya yaraya benzeyen döküntüler meydana geliyor ve bu lezyonlar tüm vücutta veya bir kısmında olabiliyor mesela sadece genital bölgede,ağız içinde veya vücudun başka bir bölgesinde görülebiliyor.

-Maymun çiçeği hastalığından kaybedilen vaka var mı?

Dünya sağlık örgütüne göre %3 ile %6 oranında ölüm riski var, henüz ölümler çok nadir de olsa gebe kadınlar, küçük çocuklar, bağışıklık sistemi zayıf olanlar bu açıdan risk taşıyor.

-Maymun çiçeği hastalığından ne kadar korkmalıyız?

Bu sorunun cevabını tam olarak bilmiyoruz, ancak bir şekilde biseksüel kişilerin yüksek risk taşıdığını bilmek gerekiyor. Bu kişilerin vücudunda döküntüler görüldüğünde hızlıca test olmaları ve diğer insanlarla direk temastan kaçınmaları çok önemli. Riski azaltmak isteyen kişilerin gece kulüpleri, partiler, cilt teması fazla olabilecek ortamlardan kaçınmaları öneriliyor.

8. https://www.ntv.com.tr/galeri/saglik...FUS_aJBaJgpwvg

Uğur Şahin 2 ay önce sonbaharda covid yükselecek demişti .aşıların olması cok iyi haber. ama aşıdan önce test yaptırmayan covid olduğunu bilemez.

Sayfa 106/147 İlkİlk ... 65696104105106107108116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •